Lista ocen Skoda Octavia I Kombi (246) - Całokształt

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan Katowice
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
uwazam ze to bardzo dobry i przyjemny samochod, wiadomo ze nie bez wad ale kto ich nie ma? przy zakupie lepiej zaraz kupic wersję na bezdroza lub podsnieść - dotyczy ciezkiego diesla
~kaslfkwe zwierzu47@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pomimo ze można chwlic go za niezawodnosc posiada on pare specjalnych nie doróbek min nisko zawieszane silniki czego efektem czesto jest uszkodzenie miski olejowej:)
~Tomo1978
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Super wygodne (ja na swoją cenę), bardzo ekonomiczne, wystarczająca moc i dynamiczny silnik, bardzo komfortowe zawieszenie! Polecam szczególnie wersję Elegance!
~remo31
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
NIe miejcie kompleksow z powodu skody. Mialem wiele innych aut (audi, vw, nissan, peugeot, ford, toyota) ale i tak uwazam ze skoda byla najlepsza, a smieja sie z niej tylko glupcy.
~JAN
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
NICZYM MNIE NIE ZASKOCZYŁA ,TANDETNE WNETRZE,NIEWYGODNE FOTELE ,MALA KABINA DLA PASAZERÓW ,SPORO AWARI , DIESEL POWOLI PRZESTAJE MIEC SENS PRZY OBECNYCH CENACH ROPY
~Paweł
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód (oprócz dzwi) jak najbardziej dobry serwis, z którym miałem do czynienia (niestety inne są dość daleko ode mnie) ... dno i metr mułu, importer jak na razie podobnie
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
bardzo udane auto. Szybkie, niebrzydkie z olbrzymim bagażnikiem i do tego oszczędne. Bardzo wygodne i trzymające cenę - nie ma też problemu z odsprzedażą!! Polecam wszystkim!!!!
~BartekB
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
wygląda na że Octavia jest niezłym autem. Doskonała trakcja, niskie kozty eksploatacyjne, niska atrakcyjność dla złodziei, niesamowicie wielki bagażnik. Polecam gorąco.
~IREK
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
całkiem ładna sylwetka(kombi),dobrze wyposażone,ekonomiczne i wygodne nawet na dłuższe trasy,ogólnie dobre auto,chociaż kto wie czy benzyna+LPG(gaz)nie byłoby ekonomiczniejsze
~Kaszanka
Kombi 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Wspaniała elastyczność(60-100 km/h na 4 biegu 8,4 sek.),dynamika(0-100 km/h 8,4 sek.).Bardzo pewne,sztywne zawieszenie.Bardzo mało miejsca na tylnych siedzeniach.
Skoda Octavia I Kombi