Lista ocen Skoda Octavia I Kombi (246) - Całokształt

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławomir Z
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Za cenę, za jaką auto kupiłem trudno oczekiwać jakości mercedesa, ale wyżej wymienione mankamenty mogłyby być dopracowane. Mam hak holowniczy - dałem się namówić w serwisie ELCAR na polski- jest słabej jakości, po 2 latach przerdzewiało gniazdo, hak obłazi.
~iras75@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Już drugi raz wybrałem Octavię i na pewno wybrałbym ją ponownie. Jakość dobra w przystępnej cenie, super silniki i podzespoły Volkswagena. Obsługa ASO bardziej dba o samochody niż VW i części szybciej są niż we francuzach i japończykach.
~kssoltys@tlen.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem zadowolony miałem możliwość wyboru i zdecydowałem sie na skode. Auto ekonomiczne nie miałem z nim problemów choc ma juz przejechane 90 tys. Polecam kazdemu service stosunkowo niedrogi w porównaniu z konkurencją mysle o VW,Seacie
~Poduszkowiec1001
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód początkowo nie sprawiał większych problemów po 10 latach użytkowania wszystko zaczeło się sypać. Dobry silnik, sylwetka samochodu też reszta niestety zrobiona była jak dla obcego. Szkoda strzępić ryja naprawdę....
~Romek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Po prostu przyzwoite auto za niewielkie pieniądze. Nie ma w nim niczego specjalnego ale daje radę. Zarówno w długiej trasie, jak w mieście spisuje się nieźle. Bagażnik legendarny - wiozłem już wannę, meble, nawet lodówkę 185 cm.
~rafcio33
Kombi 2.0 4X4 115KM 85kW
Ogólnie jestem trzecim włascicielem autka przez trzy lata troszke napraw zrobilem prze niestety niedbalosc poprzedniego własciciel.Ale ogólnie autka super w trase miasto jak i na wypady np.pikniki tam gdzie zwykłe niedojada
~Miś
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Dynamiczny silnik, wielki bagażnik, precyzyjna skrzynia biegów. Czego chciać więcej? Lepszych foteli bo fabryczne są fatalne i lepszego wykończenia detali. Jesli ktoś twierdzi że to to samo co Golf jest po prostu idiotą.
~maniekspy
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto oceniam wysoko. Drobne zastrzeżenia co do wykonania wnętrza, wygody podróżowania i miejsca dla pasażerów z tyłu. Świetny silnik, brak rdzy w 13 roku życia, tanie części, bogate wyposażenie, dobre zawieszenie, niezawodność.
~LA31082010
Kombi 1.6 101KM 74kW
Ujmując w kilku słowach: auto znakomite na polskie drogi, oszczędne, ekonomiczne, ergonomiczne, doskonale sprawdzające się w mieście jak i na trasie. Trzeba powiedzieć że za tą cenę jest to samochód przyzwoity i niezawodny.
~mamisiek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto przemyslane, wydaje sie ze łatwe w utrzymaniu, i w drobnych nprawach. Wiekszosc rzeczy na śrubki wiec nie ma problemu z zatrzaskami, jak to jest w autach francuskich. Generalnie w tym modelu nie ma sie co psuć, jak dotąd.
Skoda Octavia I Kombi