Lista ocen Skoda Octavia I Kombi (246) - Całokształt

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leszek tarnów
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Uważam, że jest to bardzo dobry samochód i niezamienił bym go na inny. Bardzo dobra cena a jakość z górnej pólki. Jednym słowem Volkswagen. Samochód prowadzi się doskonale miękko i elastycznie, kierownica nie przenosi drgań a podczas hamowania układ jezdny jest stabilny.
~Lukasz
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Caloksztal oceniam na 4 jedynie ta przestrzen w srodku mi doskwiera ale jak mowielem to tez jest kwestia jezdzenia duzym scorpio w tym samy czasie Gdy by jednak bylo troche wiecej choc tak jak w focusie postawilb bym pewnie 5 biorac pod uwage klase iz jest to kompact
~robinhood@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Miałem już w moim aucie wszystkie możliwe usterki jeśli ktoś chce się dowiedzieć jakl naprawić którąś z nich to prosze pisać robinhood@poczta.onet.pl.A może ktoś wie dlaczego nie odpala kiedy jest motor gorący?prosze o kontakt.W serwisach pracują sami partacze
~marek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
SKODA Z SILNIKIEM TDI JAK NAJBARDZIEJ POLECAM. MAŁE SPALANIE W CYKLU MIEJSKIM I POZA MIASTEM ORAZ DOBRA ŻYWOTNOŚĆ SILNIKA. MANKAMENTEM JEST TO IŻ JEST ONA NISKA, BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ NP MISKĘ OLEJOWĄ. POLECAM PRZY ZAKUPIE NOWEJ SKODY DOKUPIĆ TZW. PAKIET NA BEZDROŻA.
~Tomek
Kombi 1.6 101KM 74kW
Ogólnie do autka nie mam większych zastrzeżeń. Trochę żałuję, że nie kupiłem 1,9 ropniaka ale cena była większa niż przeznaczone środki. Jestem jednak zadowolony z osiągów i uważam, że to samochód godny polecenia. Szkoda, że polacy nie potrafili stworzyć takiego autka.
~Powerade
Kombi 1.8 T 4x4 150KM 110kW
Naprawde świetnie wyposażone szybkie auto, po programie na 200 KM i 300 Nm niszczyło na trasie wszystkich nowobogackich w insigniach i mondeach czy Passatach byli rozsmarowywani po asfalcie bo prędkość maksymalna wynosi w takim setupie 250 km/h.
~ArturG
Kombi 2.0 4X4 115KM 85kW
Po przejechaniu pierwszych 27tys. km (średnio 3-3,5tys km/mies) nie mam powodów skarżyć się na ten samochód. Gdyby nie sprawy eksploatacyjne (wymiana oleju silnikowego czy oleju i filtra w haldexie), zapomniałbym, jak wygląda warsztat samochodowy.
~markowiczm@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Ogólnie oceniam to autko dobrze. Ma ono pewne braki (zawieszenie, ergonomia, komfort jazdy) ale jeżeli się weźmie pod uwagę wiek konstrukcji i jego plusy (silnik na pewno, pojemność bagażnika) to należy uznać, ze to bardzo udana konstrukcja.
~siemas
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Niektorzy powiedza ze przesadza ale trudno nawet mechanicy twierdza ze trafilem naprawde niesamowity model. Malo powaznych napraw ladny dynamiczny wyglad. Wnetrze moglo by byc lepsze choc w modelach z wyzszej polki L&K naprawde wyglada profesjonalnie
~budzisz16@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
ze wzgledu na tragiczny komfort podróżowania nie ma w ogóle o czym gadać, żadne zalety typu duzy bagażnik czy małe zuzycie paliwa nie mają znaczenia, gdy po każdej jeździe dłuższej niż 2 godziny ma sie niechęć do wsiadania do tego auta,
Skoda Octavia I Kombi