Lista ocen Skoda Octavia I Kombi (246) - Całokształt

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koneser
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
octavia dobra do 200 tys km powyzej tego sypie sie jak afganska ciezarówka za niski przeswit miske robile 3 razy , fajny silnik ale mogli by wyciszyc bo powyzej 120 to wyje ,wnetrze slabe plastiki czasami cos odpadnie ale tragedi nie ma,ogolnie wózek mozna polecic ale nie oczekujcie super niezawodnosci i komfortu -to nie ten poziom
~Matos
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto mam od nowości 285tys i nic. Nigdy nie jechało na lawecie. Raz nie odpalił ale...to był akumulator 4 lata - moze byc. Poza tym rutynowe przeglądy. Nadmieniam po teraz regenerowałem turbine ale mogła jeszcze byc. Auto niezawodne jesli sie je servisuje. Mało miejsca z tyłu ale za to kufer gigantyczny. Ok Urodziwa nie jest ale mnie dzielnie wozi 5
~m.staszewski@universal-ua.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zaleta samochodu to brak awaryjności, niedrogi serwis, ogromny bagażnik w kombi (można robić przeprowadzki), super silnik, jeżeli chodzi o elastyczność na 5 biegu można jechać i 50km/h do 200, wady to mało miejsca dla pasażerów, strasznie surowy w środku jak na te czasy. Mimo wad cieszę się, że jeżdżę tym samochodem pomimo iż jeździłem już innymi markami.
~zavader
Kombi 2.0 115KM 85kW
Solidne autko, tanie części (przykładowo kompletny rozrząd 300 zł), niezły silnik - nie pali dużo jak na 2.0. Mam wersję Ambiente z bogatym wyposażeniem (climatronic, 4x el. szyby, el. lusterka, podgrzewane lusterka i fotele, 4x airbag) więc takim autkiem podróżuje się w komfortowych warunkach. Ogólnie polecam.
~RAFOLS
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto oceniam bardzo dobrze cena zakupu nie wysoka z dobrym wyposażeniem silnik dobrze pracuje z LPG skrzynia działa bez zarzutów. Jak się trafi na dobry egzemplarz to auto na pewno długo po służy, produkcja 1999 a auto nie posiada ani grama rdzy. Gorąco polecam jeżeli ktoś szuka auta prostego i bezawaryjnego.
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
autko rewelacyjne, wyprowadzone z salonu. Wymieniony tylko raz przepływomierz powietrza i nic wiecej poza wymianą rozrządu, płynów. silnik chyba nie do zajechania. wyposażenie troche słabiutkie, praktycznie `golas` ale samochodzik w 100% bezawaryjny, druga tez bedzie octavia i chyba taka sama wersja tylko 2007
~http://www.ToIP.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Po 7 latach eksploatacji jestem zadowolony. Kupiłem ją z nadzieją, że będę miał wygodne autko i tanie w eksploatacji. Nie zawiodłem się. Rewelacyjnie prowadzenie i trzyanie drogi na mokrym, na śniegu, na błocie pośniegowym. Trudno przecenić zalety ABS/ESP oraz, to fakt, b.dobrych opon zarówno letnich jak zimowych.
~wozniak_adam@op.pl
Kombi 1.6 101KM 74kW
Jeździ mi się nią bardzo dobrze trochą za słaby silnik ale jak się człowiek przyzbyczai i skapuje co ona naprawdę lubi to nie jest tak źle ( rozbujałem ją do 197km/h). Dużo miejsca ma kietowca , duży bagażnik , dobre prowadzenie po krętych drogach. Co do usterek to nie miałem ani jedznej. Po prostu to auto da sie lubić.
~J
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobrze wyposażone auto (ABS, 4xairbag, full elektryka, komputer, napęd 4x4, climatronic) za naprawdę konkurencyjną cenę. Wnętrze niestety ponure (czarno) i zaprojektowane z typowo niemiecką finezją ale za to funkcjonalne. Silnik 2.0 radziłbym nabywcy zastąpić 1.8T ale to już niestety większy wydatek a 115 KM raczej wystarcza.
~info@afk.com.pl
Kombi 1.6 101KM 74kW
samochód niezawodny, drobne usterki (zepsuty włącznik świateł awar., regulacja przepustnicy, zerwane cięgno klamki drzwi) to pryszcz, wkurza mnie jedynie ilość włamań do mojego samochodu (6razy) i wzwiązku z tym cena szyb bocznych (jest wyższa dla szyb bezbarwnych), trochę niewygodne siedzenia przy długich trasach,
Skoda Octavia I Kombi