Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr- zadowolony użytkownik Oktawki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
po 30tys serwis - ok. 650 zł. W międzyczasie wymiana 2 żarówek oświetlenia z przodu i jednej żarówki oświetlenia wnętrza. Poza tym dolewki oleju tj. około 0,8l co 30tys.km. Czyli wszystko jak najbardziej ok. Jeśli chodzi o hamulce to jestem mile zaskoczony trwałością. Dziś zmieniałem opony i obejrzałem klocki i tarcze. Na tarczach jest minimalny rant. Klocki mają jeszcze około 6-7mm. Po 56000km to dobry rezultat. Myślę, że na jednym...
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Na gwarancji wymiana amortyzatorów tylnych z uwagi na nie dopasowanie fabrycznych do dodatkowego obciążenia jakim jest butla z gazem. Zrobili w ASO choć trochę mruczeli. Woda dostawała się przez prawe tylne drzwi okazało się, że głośnik tylnych drzwi był źle przynitowany odstawał i przez niego ciekło do środka. Emblemat skody (ten kogut) stracił blask wymienili w ASO na gwarancji.
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Drobiazgi już napisałem w całokształcie. Jeszcze jeden przypadek: Dwa razy po jeździe w upalne dni nie chciał mi się wyłączyć wentylator pod maską. Włączyłem ponownie samochód i wyłączyłem i było ok, dlatego problemu nie analizowałem głębiej. Prawdopodobnie nie zauważyłbym tego, gdyby nie to, że garażuje samochód.
~Marcin
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Żarówki padają co ok 15tys, żre olej, żre borygo, koniec końców problemy z oryginalnymi wtryskami LPG (wina klienta). Po wymianie na 5 razy tańsze auto śmiga (już 29tys km i 0 problemów w nowymi wtryskami), mało trwałe zawieszenie i bardzo niskie, chyba wszystkie octavie mają zrysowane podwozie.
~Brajtos
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Od roku w aucie nic sie nie zepsuło, wszystko działa bez zarzutu, wymieniony jedynie rozrząd po kupnie, ale to sprawa konieczna tym bardziej że wymienia się go co 80-90tys. Auto jest wyposażone w sporo udogodnień a mimo to wszystko działa.
~ŁukaRz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
przy przebiegu 4 000 km tylnia wycieraczka zatrzymała się na środku szyby, komputer pokładowy pokazał dwa razy przepaloną żarówkę której nie mogłem znaleźć - serwis po podpięciu pod komputer pokazał o którą chodzi - \"przepala się\" i jeszcze świeci :)
~piotr 31
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Mam przejechane 30tys. Właśnie jestem po pierwszym przeglądzie. Do tej pory musialem zrobić jedną rzecz - wymienić żarówkę oświetlenia wnętrza bo sie spaliła. Poza tym nić. Zadnych luzów, trzeskw czy innych dziwnych odgłosów. Oby tak dalej.
~yoda
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Najgorszy samochód jaki miałem, przynajmniej raz w miesiącu melduję się w servisie, problemy z instalacją gazową, i pracą silnika, \"masło\" na korku od oleju, trzeszczące plastiki marnej jakości, dobrze ze jest na gwarancji
~octavia*
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
awaria bezpieczników(zapalniczka, wentylator),piszcząca szyba z którą serwis nie potrafi sobie poradzić, zbierająca się woda w tylnej lampie(uwaga-serwis na gwarancji nie wymienia zaparowanych a jedynie zachodzące wodą...)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
9,8
~Olaf
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Liczne problemy z izolacją przewodów, otwieraniem szyb itp. Ciągłe naprawy, a w dodatku w autoryzowanym serwisie nie potrafili znaleźć co się popsuło, płaciłem za naprawę, a oddawali nadal niesprawne auto.
Skoda Octavia II Hatchback