Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Mam 180 cm wzrostu i potrafię ustawić tak siedzenie, że kilkaset kilometrów za kółkiem nie jest męczące. W Octavii II poprawiono przestrzeń dla tylnych pasażerów i jest naprawdę wystarczająca nawet dla dużych dorosłych. Nie okłamujmy się jednak ale na tylnej kanapie przyzwoicie mogą podróżować tylko dwie dorosłe osoby, ale tylko w miniwanach które mają oddzielne 3 siedzenia w tyle ten w środku może mówić o wygodzie.
~Piotr- zadowolony użytkownik Oktawki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Z przodu mogłoby być trochę szerzej. Tył trochę za mało miejsca na nogi. Konkurencja potrfi być tu trochę lepsza. Fotelik dziecięcy z tyłu i przedni fotel wymaga przesunięcia dość mocno do przodu.
~Bart
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
z przodu miejsca wystarczająco z tyłu miejsca na nogi nie zawiele w końcu to auto kompaktowe nie można sie nie wiadomo czego spodziewać ale moglo by być lepiej choziac może dzięki temu ten ogromny bagażnik
~pablo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Nie miałem przyjemności siedzieć w bardziej przestronnej kabinie auta z tego typu nadwoziem Chociaż miałem przyjemnośc jeżdzić Renault Laguna i Audi A4 O przestrzeni bagażnika nie wspomne
~octavia*
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Kierowca- całkiem wygodnie, prowadziłam to auto przez 20h bez większego postoju i nie zmęczyło mnie to. Zdecydowanie mniej miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie (zwłaszcza dorosłych).
~piotr 31
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Kupując to auto spodziewałem się większej ilpości miejsca. Ale to przyzwyczajenie z passata i z VW t4, któruym nadal jeźdzę. Trochę brakuje przestrzenia na nogi za kierowcą.
~robert70
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Z przodu dobrze nie mam zastrzeżeń a z tyłu jest znacznie więcej miejsca niż w poprzedniczce. Na tylnej kanapie spokojnie mogą podróżować trzy osoby.
~Andrzej
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na ten segment miejsca nie brakuje z przodu jak i z tyłu o bagażniku nie bee pisała bo to jest chyba zbędne.
~ŁukaRz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, idealne nawet dla wysokich osób, polecam dla rodzin - moja jest bardzo zadowolona
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
9,8
~Olaf
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na ten segment nie jest źle, duży bagażnik jest zaletą, choć pasażerów się tam nie wozi.
Skoda Octavia II Hatchback