Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Wspomaganie bardzo dobre. Zakręty pokonuje się dobrze nawet przy większych prędkościach. Zawieszenie w miarę sztywne, nieźle pokonuje nierówności. Do ideału jednak brakuje. Martwi mnie jednak mała stabilność samochodu przy podróżach w otwartym terenie, przy mocniejszym wietrze i przy prędkościach powyżej 120 km/h. Trzeba się wówczas bardziej skoncentrować na prowadzeniu. Inny problem tkwi przy ruszaniu na wzniesieniach na śliskich...
~Piotr- zadowolony użytkownik Oktawki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa bez zażutu. Po 56000km nie ma żadnego luzu, nic nie tłucze, słowe doskonale. Jeśli chodzi o właściwości jezdne wszystko jest jak najbardziej poprawne. Do normalnej codziennej jazdy nadaje się doskonale, ale co najważniejsze jest jak na razie bezawaryjne.
~MIK
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przeciętnie. Komfort fajny, ale już precyzja prowadzenia taka sobie. Na zakrętach gdy koło wpada na nierówny asfalt lub nawet w płytką studzienkę kanalizacyjną to tył Octavii (stary model!) "uskakuje". Niestety to tak od nowości, a nie sprawność amortyzatorów.
~ŁukaRz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Bardzo dobrze zawieszenie, świetnie tłumi polskie cudowne drogi, jedyny minus, tył auta wyraźnie siedzi, serwis twierdzi że to przez wagę zbiornika gazu i koła zapasowego, ale przy jeździe w 4 osoby + bagaże często tył auta \"dobijał\"
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Dość twarde zawieszenie. Czuje się, że się dziury, których na szczęście jest już coraz mniej to i komfort z tej racji zdecydowanie lepszy. Twardość jednak gwarantuje, że na zakrętach auto nie przechyla się i trzyma się toru jazdy.
~Kowalski
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak po szynach, doskonale trzyma się drogi i nie robi żadnych niespodzianek. Jestem przyzwyczajony do bardziej komfortowego (miękkiego) zawieszenia, ale z Octavii wysiadam po 500km i żyję. Czyli jest tak jak powinno być.
~pablo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Właśnie wróciłem z Zakopca nawet na nasnieżonej trasie autko pewnie trzyma się drogi W skrętach nawet przy większej prędkości przy lekkim dodaniu gazu auto nadal pod kątrolą Ogólnie super
~grzebciooo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto nie należy do najniższych ale mimo wszystko dobrze trzyma się drogi. Przy 100km/h wieksze zakrety pokonuje bez wiekszych problemów. Przy większych prędkościach już trzeba uważać.
~piotr 31
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Tu nie moge mieć żadnych krytycznych uwag. Zawieszenie tłumi ok. Do narmalnej jazdty idealne. Nie ma również zastrzeżeń przy odrobinoe szybszej jeździe po zakrętach.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
9,8
~ququ
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
znosiło to wozidło od początku, kilka wizyt w serwisie i zawsze tłumaczą, że mam tylko takie odczucia, kurwa mać dałem 50 tysi i jeszcze mam złe odczucia???//
Skoda Octavia II Hatchback