Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr- zadowolony użytkownik Oktawki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Wszystko ok do 100-110km/h. Powyżej bardzo słychać silnik i wiatr. Na gwarancji zgłaszałem problem z uszczelką w tylnych lewych drzwiach (bardzo mocno hałasowało, po interwencji serwisu problem zmniejszył się, ale nadal te drzwi wydają trochę większy hałas niż pozostałe.
~ŁukaRz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
jadąc na wakacje nad morze na dwa auta - moja octavia i półroczny scenic szwagra - przy prędkości 150 na autostradzie my rozmawialiśmy w aucie swobodnie - w scenicu podobno już się nie dało - a przynajmniej bez podnoszenia głosu :)
~Andrzej
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Do 120 k/h jest w miarę cicho niestety powyżej przy prędkościach autostradowych słychać silnik brakuje szóstego biegu oraz słychać szum opon ale tragedii nie ma.
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Ogólnie jest nieźle ale nie jest najlepiej. Do 130 km/h jest cicho. Powyżej robi się głośniej. Przy długich podróżach może to być męczące (ja osobiście lubię spokój)
~Olaf
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przeciętne, ale silnik ma jak dla mnie fajny odgłos gdy się ostrzej przyspiesza, o ile w przypadku tego auta można mówić o przyspieszeniu.
~MIK
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Nie zachwyca. Do 120km/h OK, potem coraz gorzej. Porównywalni konkurenci z tej klasy są zazwyczaj ciut lepiej (lub znacznie lepiej) wyciszeni.
~grzebciooo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Szału nie robi, przy powyżej 130km/h robi się głośno co troche irytuje. Przy niższych predkościach jest elegancko.
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
No tutaj nie jest najlepiej. Słychać szum opon i silnik przy wyższych prędkościach. Ale tak do 130 km/h jest przyzwoicie.
~rutecki4
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Silnik slychac juz przy 90 km/h, podczas jazdy autostrada trzeba podnosic glos. Brawo za brak swistow powietrza.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
9,8
~piotr 31
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przy prędkościach do 120km/h jest idealnie. Powyżej trochę gortzej, a dużo powyżej - nie jeźdzę bo szkoda samochodu.
Skoda Octavia II Hatchback