Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mpmw
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
U mnie przy przebiegu około 175 tys. poddały się obie sprężyny z tyłu. Ułamały się przy samej górze w związku z tym zrobił się efekt motorówki. Mechanik podpowiedział wymianę na wzmocnione sprężyny (często jeżdże z mocno załadowanym bagażnikiem plus w wakacje rowery na dachu). Teraz tył samochodu nie siada nawet przy dużym obciążeniu, a komfort i precyzja prowadzenia pozostały bez zmian.
~ouragan
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jest. Cichy. No to dwie gwiazdki mamy z głowy. A to że niczego nie tłumi na lekkich nawet nierównościach (na których notabene pięknie tańczy) oraz próbuje Was przyprawić o siwiznę na łukach autostrady. Na pusto to balonik w rękach paralityka a załadowany to lodówka Mińsk sunąca bokiem po lodowisku. Układ kierowniczy ujmie was lekkością kręcenia ... aż do 140 km/h (już jesteśmy w powietrzu czy jeszcze nie?)
~Michał B.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Precyzyjny, reaguje na każdy ruch kierownicy. Wspomaganie elektromechaniczne dużo lepiej pracuje niż klasyczne hydrauliczne, dzięki czemu kręcenie kierownicą wymaga mniej wysiłku. Szczególnie pomocne w mieście. Ja jeżdżę na oponach 205/55/R16 i dla mnie jest to kompromis między precyzją kierowania, a komfortem jazdy.
~troche mnie to auto nudzilo
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
jak na tę klasę pojazdów (kompaktowe kombi) to rewelacja! trzyma się drogi, nie buja na zakrętach, komfort dobry - jak auto wyższej klasy wg mnie
~Lukasz C
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
bardzo fajnie zachowuje sie w zakretach z ESP naprawde ciezko wprowadzic w uslizg tego potwora
~Pawel0077
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Posiadałem 4x4 co w zimę dawało dużą pewność.
~Jakub84
Wszystko ok.