Oceny Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013

Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013

~Pawel0077
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Plusy: -Właściwości jezdne są świetne, -Skrzynia bardzo dobra, - Jakość materiałów w porządku, -Koszty napraw dosyć niskie, -Duży bagażnik Minusy: -Spalanie to jakiś żart, na trasie nie dało się zejść poniżej 6,5l, średnie spalanie wychodziło: 7,5l (około 30Km dziennie) Miał być bardzo oszczędnym autem. -9 letni samochód na hamowni pokazał 90KM, 15KM uciekło MASAKRA!
2,1
~ouragan
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Duży samochód z oszczędnym silnikiem to marzenie. Skoda Octavia to totalnie spaprany murowany kandydat do tytułu samochodu dla Kowalskich. Duży to nie znaczy wygodny, ergonomiczny i bezpieczny. Oszczędny diesel to nie znaczy elastyczny i dobry do miasta. Dla kogo ta Octavia? Oprócz samotnego mechanika dojeżdżającego do klienta z prędkością min.130 a max 150 DLA NIKOGO! Opis w tekście
~Jakub84
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Byłem z tego auta zadowolony (niedawno sprzedałem, było to moje pierwsze auto). Dobrze się prowadziło, bez większych usterek. Dużo miejsca- także dla pasażerów. Duży bagażnik. Minus, to często przepalające się żarówki.
3,6
~troche mnie to auto nudzilo
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
nuda! wielki bagażnik. dobre prowadzenie. przyzwoite osiągi. przyzwoity komfort. względna niezawodność do 100 kkm. ale to nie zmienia faktu że auto potwornie nudne i każdy kierowca poczuje się jak księgowy :(
~mpmw
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Tani w utrzymaniu (o ile posiada dobrą historię serwisową), bardzo pakowny, ale zupełnie nie wzbudzający emocji samochodzik.
~Michał B.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto ogólnie oceniam bardzo dobrze. Niewiele jest rzeczy do których mógłbym się przyczepić, ale o tym więcej w opisach poniżej. Kupione za 16900, ale włożyłem w nie 14000 by mieć pewne auto.
1,4
~PAWLO
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
FATALNY ZŁOM ! ! ! Pozdrawiam ASO Skody mniej wpisów bo ludzie jeszcze w wasze brednie uwierzą ! !
~Lukasz C
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Polecam dla rodziny z dziecmi. przyjacielem rodziny psem. duze pojemne auto. wygodne w dlugich podrozach w miescie nie ma problmeu z parkowaniem
~rafw
3,7
~Egon
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dość wygodne auto, dość miękkie resorowanie. WAŻNE: to nie jest auto, gdzie z tyłu można zmieścić 3 foteliki dla dzieci. ...a wydawało się, że jest. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Skoda Octavia II Kombi Facelifting