Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2008-2013 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Bije konkurencję na głowę. Maksymalna wersja (bez nawigacji i sygnalizatora ciśnienia w oponach) poniżej 100000 PLN. Wybierając auto 2,5 roku temu cena była oczywiście jednym z kryteriów. Dla porównania, w takich samych opcjach Passat kosztował 134000 PLN, a Mondeo 137000 PLN (zdziwiło mnie, że droższe od Passata).
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Full opcja z plusem (szyber dach, jasna tapicerka, itd.), przyspieszenie ok. 8,5 do 100 km/h, pakowny, wygodny, ergonomiczny, z kapitalnymi właściwościami jezdnymi i kosztował ...nie całe 100k PLN. Poza przestrzenią dorównuje tylko (chyba) Golf.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Skonfigurowałem swoją wersję na bazie wersji Elegance i zapłaciłem 100k PLN (po negocjacjach oczywiście). Dla porównania w dniu zakupu za Passata musialbym zapłacić 134k PLN, a za Mondeo ...137k PLN.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Chyba najlepsza na rynku. Auto kosztowało dokładnie 99600 PLN (po rabatach w salonie). Wersja elegance + doposażenie, ze skrzynią DSG, z taką ilością miejsca i za te pieniądze!
~Johann91
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Skoda to prawie jak VW, a cena dużo niższa. Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny, to Skoda wypada najlepiej wśród wszystkich marek, a na pewno jest w czołówce.
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Samochód jest nudny i porządny. Cena wysoka, ale koszty eksploatacji przewidywalne.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting