Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~Gunio
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Skoda to moje służbowe auto. Codziennie pokonuje od 100 do 300 km, jest ekspoloatowana dość intensywnie. Auto bardzo godne polecenia. Jedynym mankamentem jest jak dla mnie zbyt słaby silnik przy tej masie. (Silnik)
~bojo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak na razie rewela jestem zadowolony z zakupu w 100% Auto jest ladne dobrze sprawuje sie w dalekich trasach, nie meczy i jest dynamiczne
~morkaniv
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Auto generalnie skrzypi, spasowanie plastików nienajlepsze, łatwo ulegają uszkodzeniom. Bardzo dobry lakier.
~borumb
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód jak na tą cenę i z wyposażeniem klimatyzacja poduszkami powietrznymi oraz instalacją gazową, nie wspomnę o lusterkach podgrzewanych, szybach elektrycznych itp.
~cherry1125
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
silnik niezawodny do kazdej sytuacji na drodze.Bardzo dynamiczny i oszczędny. (Silnik)
~Artur
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Super silnik, bardzo dobra moc do masy samochodu, bardzo elastyczny, umiarkowane spalanie, bardzo cichy. Miałem wiele samochodów w tym diesle ale w tym przypadku to poezja jazdy oczywiście jak na ta klasę samochodów. (Silnik)
~TaZ
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Naprawde jest to dobry samochód nie jest za drogi, daje frajde z jazdy jest pakowny, jest również popularny takze jezeli chcesz sie wyróżnić z tłumu, kup coś innego
~Stach
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Oleju nie bierze. Głośna praca silnika ale te TDI podobno tak mają. Zyt mały moment obrotowy w zakresie 1000 -1200/obr. Pod górkę przy ruszaniu może niemile zaskoczyć. (Silnik)
2,9
~Andrzej B.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
dyskomfort w trakcie dłuższych jazd (powyżej 2 godzin) dyskwalifikuje pojazd. mimo wysokiej ekonomiczności
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi
6,3
7,9
9,6
~lolololo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
raczej doskonale w porównaiu z Accordem średniej klasy!!!
Skoda Octavia II Kombi