Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~Adam
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jestem zadowolony z mojego zakupu. W wielu porównaniach przebija konkurencje, a duzo sprawdzalem zanim kupilem Octavie II
~dekiel88
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
bardzo dobrze trzyma się drogi, w zakręty można śmiało wchodzić z dużymi prędkościami a kontrola trakcji wcale się nie napracuje. Niestety nie można mieć wszystkiego zawieszenie jest dość sztywne co czuć jadąc po polnych drogach (Układ jezdny)
2,4
~ak_et@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Tylko raz popełniłem ten błąd, drugi raz niedam się nabrać
~Kraczer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
300 tysiecy-2 razy wtryski gazowe, za drugim razem z parownikiem , poza aso wymienione przejezdzily najdłużej, 1 remont silnika ( z powodu gazu) , wymiana łożysk w skrzyni i sprzęgła-te powazne sprawy po 250 tyś.Generalnie ceny napraw kapitalnych niedrogie-poza aso.Oto w skrócie i konkretnie.Cena remontów głownych ok 8000.Myśle ze przy takim przebiegu biedy nie ma.Silnik cichy , moc wystarczająca we 2 osoby.
~Maly175
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Silnik i skrzynia dobrze ze soba wspolpracuja :D Radosc z jazdy bezcenna. (Silnik)
~tex777@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Dobra elastycznosc na wyzszych biegach, spalanie w normie jak na prawie dwulitrowego diesla. Na minus nieco za słabe wyciszenie komory silnika. (Silnik)
3,3
~jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
liczylem ze bedzie lepiej jak w megane- oceniajac jazde jest podobnie ,usterkowosc duzo gorzej a przeciez to francuzy sie psuja/fakt ze sie psuły ale nie tyle
~bloke
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
to chyba największy plus całej Balbiny. Dynamiczny, oszczędny lecz niestety dość głośny. Brak uwag chyba żeby się przyczepić do dolewek oleju (2l na 15000) ale ma tak od początku i kolegi egzemplarz również więc .. trzeba się po prostu przyzwyczaić i wyjeżdzać z serwisu z dodatkowym olejem w bagazniku. (Silnik)
~norbi G
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
nie jestem ekspertem ale dla mnie ten samochód jest fantastyczny spełniający moje oczekiwania jako samochodu rodzinnego
~M
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Silnik pracuje bardzo dobrze i dynamicznie wchodzi na wysokie prędkości obrotowe, choc w zakresie niskich obrotów lekko czuć turbodziurę (Silnik)
Skoda Octavia II Kombi