Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~kadewon
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jest to wygodny samochód z wystarczającym przyspieszeniem za rozsądne pieniądze. Jeśli chodzi o koszty eksploatacji/części to nie są jakoś bardzo wysokie ale mogły by być niższe.
~Ciemek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik dynamiczny i cichy - oczywiście są lepsze ale stosunek ceny / do jakości = 1. Słabość odczuwa się dopiero z 4 pasażerów z pełnym bagażnikiem, dużym psem i 4 rowerami na dachu - tylna oś siedzi. Wtedy na tempomacie 130 i 10l/100. Jeśli chodzi o problemy z rozrządem to po 60000 wymieniałem - za darmo !. I tu uwaga dla potencjalnych posiadaczy. Mój jest z czerwca 2010 - podobno z nowym typem rozrządu. Okazało się, że to nie była prawda.... (Silnik)
3,8
~zw
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Samochód zachowuje się jakby miał nie swoje podwozie. Strasznie męczy kręgosłup. Fabryczne opony nie były dobrane do bezwładności zawieszenia i skończyło się to ząbkowaniem.
~Lukasz
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Dobry \"pies pracujący\". Bez większego polotu ale po co nam polot - chcemy niezawodne auto do jazdy na codzień.
2,4
~Mielczarek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Awarja silnika to norma w skodzie , tak jak i skrzynie są tak kiepskie że słów brak, plastiki i tapicerka tandeta , tania eksplatacja ( silnik tani nie był ) TO TOTALNY MIT dziadzio gienio jezdził autem z lat 90 i jest zachwycony bo nigdy nic niemiał ale ten kto ma rozeznanie skody nie kupi a jak kupi to tylko raz bo debili niema zbyt wielu. Plusem jest jedynie przestrzen węwnącz auta niema wiezkszego auta. Utrata wartości w 2007 r wydałem 80...
~markun
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
103 KM fiata bravy kontra 105 KM skody octawii II to takie wrażenie jakby skoda miała ich 205 , a nie 105.ten moment obrotowy jest super.Mi wystarcza. (Silnik)
~Aleksander Opole
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto bez duszy, proste i toporne. Posiada jednak jedną ogromną zaletę która rzuca cień na jego nudny charakter - całkowicie bez kosztowe. Samochód w rodzinie od salonu, najpierw jeździł ojciec do 90 tyś km, teraz ja do 136. Auto dość wolne, wersja prawie golas. Bagażnik jest ogromny, spalanie zaskakująco niskie - miasto 8,5 l benzyny trasa 90 km/h 5,5l trasa 140-150 9l. W samochodzie nie wystąpiła ani 1 poważna naprawa, raz w roku jakiś...
~bzyq74
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Auto wygodne, dobre na dalekie trasy, pojemny bagażnik. Bardzo oszczędny. Silnik może głośny, ale stara dobrze sprawdzona jednostka. Duży plus za podgrzewane i składane lusterka. Jedyny minus to brak 6-tego biegu.
2,2
~Kuba K.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Pozornie niezawodny samochód koncernu VW... w rzeczywistości głośny traktor, któremu psuje się koło dwumasowe po niespełna 60 tyś km... a serwis AUTOREMO Nowy Sącz - nie uznaje gwarancji... dodatkowo oszukiwane na oleju to rzecz na porządku dziennym. Jakość obsługi klienta na poziomie 0.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi
6,3
7,9
9,6
~Dutchman
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Bez zarzutow, moze troszke bardziej klekocze niz w Lagunie(common rail), ale jestem pewny, ze bedzie zywotniejszy :) To wkoncu TDI ! Dosc zwinny, elastyczny. Ladnie sie zbiera. (Silnik)
Skoda Octavia II Kombi