Oceny Skoda Octavia II Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2012

Skoda Octavia II Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2012

~Dariusz Grabowski
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Świetne auto dla rodziny która potrzebuje coś większego przewieźć albo ma dużo bagaży na wakacje. Jedynym mankamentem może być ilość Octavii na ulicach, czujesz się jednym z wielu. Jeśli komuś to nie przeszkadza to auto wręcz idealne.
3,8
~Jersey
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Trudno ocenić to auto. Polacy chyba je lubią bo jest liderem sprzedaży, ale dla mnie nie jest ani dobre ani złe poprostu przeciętne. Doznania z jady żadne, wsiadasz jedziesz dojeżdżasz, wymiotujesz bo auto jest tak poprawne tak nie ciekawe i tak mdłe. Jeździłem tez Fiatem Bravo 1.4 Multiair 140KM w wersji SPORT nie jest tak dopracowanie a mimo to tym samochodem chce się jeździć, jest poprostu lepsze (dla niektórych to może herezja, ale tak jest).
~KubaK
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Octavię kupiłem w salonie i mam ją od nowości. Autko spisuje się świetnie. Jestem zadowolony z osiągów silnika 1,4TSI a zarazem z oszczędności tego samochodu. Dużą zaletą samochodu jest przestrzeń bagażowa. Pozwala on na zabranie w komforcie 4 osób wraz z bagażami na dalekie wakacje. Samochód polecam rodziną.
1,5
~Eryk
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
NIE POLECAM autko jest kiepskie nie fatalne ale na poziomie starych francuzów nie warte ani jednej zł
2,2
~SALSA
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Tragedia to auto to gu... warty złom ( patrz niezawodność) a to co tam znajdziecie skreśla skode jak dla mnie na zawsze!!!
2,2
~Edward
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
TYLKO JEDNO SILNIK SIĘ ROZLECIAL PRZY 30 tyś km i to wystarczy by stwierdzić co te auto jest warte.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
~keram
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
To auto dla kogoś, kto nie szuka ekstrawagancji. Duże , wygodne, szybkie
~Patobo
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Byłoby lepiej, gdyby nie problem z silnikiem VW zresztą
3,3
~jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
liczylem ze bedzie lepiej jak w megane- oceniajac jazde jest podobnie ,usterkowosc duzo gorzej a przeciez to francuzy sie psuja/fakt ze sie psuły ale nie tyle
~quba
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Duże, wygodne, dynamiczne rodzinne auto, ale jeśli ktoś się spodziewa zacięcia sportowego po 1.4 TSI to się zapewne rozczaruje. Do takiej masy polecam 2.0TDI 170KM + wirus ;)
Skoda Octavia II Kombi