Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2012 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KubaK
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto świetnie trzyma się drogi. Wielowahaczowe zawieszenie dobrze wybiera nierówności na polskich szosach i jest stosunkowo ciche. Przy dużych prędkościach autostradowych samochód zachowuje się stabilnie. Pozytywnie zaskoczył mnie promień skrętu który pozwala na bardzo ciasne manewry na parkingu mimo długości samochodu. Układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny i nie ma żadnych luzów. Siła elektrycznego wspomagania układu kierowniczego jest...
~Jersey
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie zachwyca mnie wcale. Niby wielowachacz a jedzie sie jak deską do prasowania zero jakich kolwiek emocji, dosyć głośno pracuje wszystko słychać, ale nie tak jakby miało sie coś rozlecieć ale potpostu zwykła nie wyciszna praca zawieszenia. Bardzo słabe sprężyny z tylu ,ładowność to 550 kg a po załadowaniu 300kg auto już siedzi na asfalcie, zgłosiłem fakt i wymieniono sprężyny na gwarancji, ale nic to nie pomogło nadal są liche.
~Ciemek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie jestem rajdowcem ale z takim zawieszeniem w połączeniu z ESP i innymi systemami można sobie pozwolić na bardzo wiele - nawet w Alpach po śniegu !
~keram
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
dość pewne prowadzenie, udany kompromis pomiędzy komfortem a spartowymi właściwościami jezdnymi. No ale focus to jednak nie jest.
~mmm
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Zawieszenie czasami sobie trzeszczy i skrzypi szczególnie na progach zwalniających - ale poza tym - bez zarzutu.
~JKO
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Dość precyzyjny. Układ wspomagający działa poprawnie.Przełożenie przekładni kierowniczej dobre.
~quba
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Właściwie nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobrze trzyma się drogi + ESP i ciężko auto wyprowadzić z "równowagi".
~Dariusz Grabowski
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto świetnie się prowadzi, nie wychyla się na boki jest wzorem auta rodzinneo.
~jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
nie jest mondeo czy fokus ale przy spokojnej jezdzie przyzwoicie
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
~Eryk
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
dobry na autostrady nie na polskie drogi fatalny
Skoda Octavia II Kombi