Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (57)

~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mam Skoda Octavia ii kombi 2007 roku w najwyższej wersji wyposażenia Elegance silnikiem 2.0 TDI PD 8V 140KM o kodzie silnika BMM. Silnik to trwały dwulitrowy TDI z 8 zaworową głowicą i pompowtyskiwaczami Bosch. Tak, to nie pomyłka. Swoją Octavię kupiłem w Niemczech z przerysowanym lewym bokiem. Zdecydowałem się na nią ze względu na niewielki przebieg 220 tys . km oraz pewną historię - od nowości każdy serwis był wykonany w ASO Skody. Po...
~kliczek
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
TYLKO DOBRZE ZE WZGLĘDU NA LAKIER NO I SPALANIE PRZY TYCH CENACH PALIWA,MAM TEŻ OCTAVIĘ I 1,9 TDI 90KM PO TUNINGU NA 120KM TAMTA SPALA ZWYKŁEGO DIESLA I PRZY PODOBNEJ JEŹDZIE PALI O 1 DO 1,5 LITRA NA 100 KM MNIEJ,ALE JAK PISAŁEM NIE MA IDEAŁÓW WIĘC NIE MA CO WYDZIWIAĆ
4,1
~ArekC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dostałem to czego oczekiwałem. Wybór wbrew pozorom nie był trudny. Miał być diesel z automatem, dużym bagaznikiem i niewybujała ceną.
~Wlasciciel
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Miłe, przyjemne auto, ktore jak bracia z niemiec (VW) ma juz dusze, to czuc. Mam nadzieje, ze tak bedzie dalej, poki co, nie zaluje ani zlotowki, no chyba ze niewydanej dodatkowo :) przydal by sie elektrycznie regulowany fotel.
~szczurens@poczta.fm
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ma wszystko to co powinne dawać pompowtryskiwacze: solidnego kopa od 1800 obr. Do 45 tys. km przebiegu musiałem dolewać 1 l oleju na 15 tys. przebiegu. Teraz jak mi na przeglądzie naleją maxa to wystarcza i obywa się bez dolewek. Do tej pory bezawaryjnie. (Silnik)
~cjprzemo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak już wcześniej pisałem - do ideału dużo brakuje ale jest dobrze.
~beaste
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jednak te 35 KM robi różnicę...nawet w wresji 1,9 105 KM powinni dodawać 6 bieg tak w jak 2.0. Piękny jest głos tego silnika (Silnik)
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Silnik bardzo zrywny jesli dobrze pracuje,ale bardzo głośny i himeryczny. Podczas jazdy miejskiej problemy przez DPF, podwyzszone obroty, dławienie, spalanie nawet do 15L w trakcie oczyszczania DPF. Wpieprza olej jakies 2L dolewki od przegladu do przegladu (15tys km) Ktoś tu czegoś nie dopracował???? Oszukują ludzi! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
6,3
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Autko całkiem przyjemne, kompromis niemal pod każdym względem lecz kompromis pozytywny, autko jest dynamiczne i oszczędne, wygodne i precyzyjne w prowadzeniu, pojemne a jednocześnie nie zabiera dużo miejsca pod domem.
Skoda Octavia II Kombi