Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
KUPIŁEM TO AUTO JAKO UŻYWANE Z PRZEBIEGIEM 89000KM ZA 48000 W 2009 ROKU.JEST TO POLSKA SALONÓWKA W WERSJI ELEGANCE.MOIM ZDANIEM STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI JEST W TYM KONKRETNYM PRZYPADKU NAWET WIĘCEJ NIŻ DOBRY.MAM AUTO DOBRZE WYPOSAŻONE NO I ODPUKAĆ BEZ AWARYJNE,A TAKŻE TANIE W UTRZYMANIU POZA ASO SKODY.PRZYKŁAD ROZRZĄD KOMPLETNY DO NIEJ W ASO 1600 ZŁ(SAME CZĘŚCI BEZ WYMIANY)W HURTOWNI TE SAME ORYGINALNE CZĘŚCI 600ZŁ.
~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto kompletne. I do tańca, i do różańca. Niezawodność stuprocentowa, dobra dynamika jazdy, niskie zużycie paliwa, absolutny brak potrzeby dolewek oleju silnikowego, przyjemność jazdy jak w dzisiejszych konstrukcjach, pakowność. No i niskie koszty utrzymania auta w bardzo dobrym stanie. Auto już mi się dawno znudziło, a nadal wiernie służy.
~kliczek
~ArekC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To zawsze sprawa dyskusyjna. Zwłaszcza przy zakupie auta nowego. Ja nie znalazłem lepszej całościowo oferty. Troszkę powalczyłem o cenę przed zakupem. Doposażyłem auto w to co wydało mi się ważne i zamierzam pojeździć nim dłuższy czas.
~lolololo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
dałem bardzo dużo za Octavie 2.0 TDI KOMBI DSG z wszystkimi możliwymi dodatkami wyszła 134 tyś + chip Nie żałuje, ponieważ frajda z jazdy przednia, a wszystkie Passaty i inne TDI czy HDI, TDCI zostają w tyle!!!!!!!!!!!!!
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
120tys zł za RSa, śmiechu warte, właściwie teraz tylko płakać jaki byłem głupi. To jest moja trzecia skoda i NIGDY WIECEJ! Skoda to juz nie jest VW to czeszka. Tesknie za starą bmw.
~Wlasciciel
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
trzeba dac 5, nie ma innej mozliwosci. Wielu ocenia nisko tylko dlatego, ze to Skoda, a tyle kosztuje. Nic bardziej niesprawiedliwego. To porzadne auto, z porzadnych materiałów, które kosztuja odpowiednio.
~norbi G
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
co do jakości wykonania to 5 co do ceny mogło być troche taniej my nie zarabiamy w POLSCE tak jak w UE . SKODA -POLSKA mogła by o tym pamiętać przy następnej podwyrzce swojch produktów
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auta nie mam od nowości więc trudno powiedzieć ale z mojego punktu widzenia wszystko jest na miejscu, części nie są bardzo drogie.
~skorpion
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
dobry dla tych co maja dużo kasy i potrzebują coś lepszego od Żuka, ale dalej do przewozu ziemniaków czy buraków
Skoda Octavia II Kombi