Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cjprzemo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nic się nie zmieniło od poprzednika poza pracą silnika - ciszej pracuje (nowa technologia). Przy dużych prędkościach jest dosyć głośno w środku. Uszczelki nadal słabej jakości. Poza tym przy 160km/h coś świszczy co mnie denerwuje. Podczas opadów gdy auto stoi otwierając drzwi woda wylatuje z uszczelek na górze do środka, trochę lipa.
~ArekC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mogłoby być lepiej. Ogólne wibracje nadwozia dość dobrze wyciszone ale szum kół jest wyraźnie słyszalny. Wyczuwa się rodzaj asfaltu. Przy wyższych prędkościach dochodzi oczywiście wiatr i przestaje być miło. I nie chodzi o to że jest b.głośno ale taki szum po kilku godzinach podróży bardzo męczy. To dla mnie jeden z poważniejszych mankamentów auta.
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
WYCISZENIE AUTA JEST NIEZŁE.NA POCZĄTKU JAK SILNIK JEST JESZCZE ZIMNY TO SŁYCHAĆ JEGO KLEKOTANIE.ALE PÓŹNIEJ ODGŁOS JEGO PRACY NIE JEST SZCZEGÓLNIE UCIĄŻLIWY.ROZMOWY PRZEZ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY NIE STANOWIĄ ŻADNEGO PROBLEMU NO I RADIO NIE MUSI GRAĆ GŁOŚNO BY ZAGŁUSZAĆ PRACĘ SILNIKA.
~Wlasciciel
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
i to jest najsłabszy punkt, na dziurach strasznie stuka, niestety wiele jest w Polsce kiepskich dróg, wiec powodów wiele do narzekania w tym wzgledzie. Hałas w środku jedyny jaki jest to od zawieszenia, stanowczo za twarde, ale ma ono moze i tez zalety.
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Na pewno może być lepiej ale też nie przeszkadza w codziennym jeżdżeniu, przy wysokich prędkościach słychać że się jedzie ale dźwięk silnika również daje radość ;).
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Cholernie głośne auto. Silnik jak traktor wyje jak skurwy...n, słychac zawieszenie i opony wiec nie ma wyciszenia. Octavie I była zdecyudowanie bardziej cicha! Nie dopracowane auto!
~bojo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Silnika prawie nie slychac jak sie go nie katuje, plastiki trzeszcza a jak sie nagrzewaja to slychac strzelanie... do tego stopnia ze myslalem ze cos sie lamie pod maska :)
~szczurens@poczta.fm
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Do 160 km/h jest cicho. Powyżej, żeby rozmawiać trzeba podnieść głos. Znaczna poprawa w porównaniu z jedynką. Plus- uszczelki zewnętrzne w drzwiach.
~lolololo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
myślę żę jest ok, mam także Accorda Turiera 2.0 i-Vtec 150KM i przy 160km/h jest głośniej w Hondzie!!!!! a to przeciesz benzyna!!!!! DUŻY + DLA TDI
~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Komfort akustyczny na zaskakująco wysokim poziomie. Jestem zaskoczony, bo myślałem, że tu producent zaoszczędzi.
Skoda Octavia II Kombi