Lista ocen Skoda Octavia II (29)

~KRANKI
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
SAMOCHÓD DOBRZE SPASOWANY, WYGODNY, DUŻY I BEZPIECZNY. GODNY POLECENIA ALE NIEKONIECZNIE Z TYM SILNIKIEM. TECHNICZNIE NAPRAWDĘ ŚWIETNY. CZUĆ W NIM DUŻO TECHNOLOGI Z VW I WYPOSAŻONY JEST W WIELE DROBNYCH I PRZYJEMNYCH PIERDÓŁEK JAK SZYBKOŚĆ PRACY WYCIERACZEK I GŁOŚNOŚĆ RADIA ZALEŻNA OD PRĘDKOŚCI JAZDY, CZUJNIKI PARKOWANIA ZINTEGROWANE Z WYŚWIETLACZEM W RADIU ITP. SZCZEGÓŁY.
~JARPOZ
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Jeszcze nie kupiłem tego auta ( posiadam Octavię-I 1.9 TDI 110 km i jestem zwolennikiem tej marki ), byłem na jeżdzie próbnej, jechałem też dłuższy odcinek autem firmowym. Myślę że jest to świetne auto. Dla tych których nie stać na auto segmentu D, da im jego namiastkę. Bagażnik jest tak duży że dla potrzeb rodziny nie jest konieczny zakup kombi. Silnik FSI 115 km jest jednak trochę za słaby do tego auta. Myślę że optymalny wybór to 2.0 TDI...
~zaduzokawy
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Praktyczny samochód, samochód który jest motoryzacyjnym odzwierciedleniem polaka. Tanio, nudno, spokojnie, ale jak trzeba to można nieźle namieszać.
~Groszek
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Samochód rewelacyjny, duży, pakowny, jak narazie bez awaryjny.
4,1
~adam
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Dla osób jeżdzących przede wszystkim w mieście i potrzebujących dużego bagażnika polecam. Jeżdżąc spokojnie można uzyskać niskie spalanie, a w mieście dynamika aż tak się nie liczy. Jeżeli potrzebny samochód do jazdy w dalsze trasy również polecam, ale z dieslem lub mocniejszą benzyną.
3,8
~zw
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Samochód zachowuje się jakby miał nie swoje podwozie. Strasznie męczy kręgosłup. Fabryczne opony nie były dobrane do bezwładności zawieszenia i skończyło się to ząbkowaniem.
~Lukasz
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Dobry \"pies pracujący\". Bez większego polotu ale po co nam polot - chcemy niezawodne auto do jazdy na codzień.
~RR_66
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Jak na ten silnik i masę samochodu jest naprawdę Bardzo dobrze (Silnik)
~lisek.56@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
silnik dobrze wyciszony,na postoju przy zamkniętych szybach nie słychac jego pracy. (Silnik)
~Gunio
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Skoda to moje służbowe auto. Codziennie pokonuje od 100 do 300 km, jest ekspoloatowana dość intensywnie. Auto bardzo godne polecenia. Jedynym mankamentem jest jak dla mnie zbyt słaby silnik przy tej masie. (Silnik)