Lista ocen Skoda Octavia II (412) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 457 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DARIUSZ
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
MAM WERSJE ELEGANCE WIĘC ZA OK 95KOŁA MAM SUPER AUTO Z WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI GADŻETAMI, NO PRAWIE!!! JESTEM ZADOWOLONY!!!!
~staszek969
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Auto jak za taka cenę to jak najbardziej zasługuje na ocenę 4+ choć plastiki wewnątrz mogły by być troszkę lepsze.
~kielek52@wp.pl
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie ma rzeczy doskonałych,ale w Octavii stosunek jakości do ceny został zachowany proporcjonalnie tzn.dobra cena i dobra jakość!
~karol
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Swoje kosztuje- to fakt, ale za kilka lat nie będzie problemu z odsprzedażą. Auto z rodziny VW więc jakość na dobrym poziomie
~TOM
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
KUPIŁAM DWA AUTA W LEASINGU TAK WIĘC CENA BYŁA ODPOWIEDNIA :-). ZACHĘCAM DO ZAKUPU MAX WERSJI I NEGOCJOWANIA CENY!!!
~Driven22
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Przy takim wyposazeniu Ambiente i 63 tysiące za auto gotowe do wyjechania z salonu nic lepszego się nie znajdzie.
~Piotr R.
Hatchback 1.4 MPI 80KM 59kW
Za 44.9 tyś auto z klimą i ESP? Po liftingu? Z pakietem na bezdroża? I czujnikiem cofania? Tylko Skoda Octavia II lifting!
~maverick
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
za 38.5 tys kupilem oszczedny, duzy, dynamiczny i na razie bezawaryjny samochod. a prestiz? jest mi to kompletnie obojetne
~sylwek
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Cena za jaka nabyłem skoda octawia tour w wyprzedaży naprawde rewelacyjna, a auto uważam - na dzień dzisiejszy- że jest naprade DOBRE.
~Bartek
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie jest to samochód najtańszy ale za to dobrze wykonany. Jak na rok eksploatacji - bezawaryjny. Serwis dość tani.