Lista ocen Skoda Octavia II (412) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 457 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kogut95
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Średniak, lepiej niż inne auta z grupy VAG, słabiej niż auta włoskie. Jeden lubi chude,a drugi grube, a o gustach się nie dyskutuje.
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auta nie mam od nowości więc trudno powiedzieć ale z mojego punktu widzenia wszystko jest na miejscu, części nie są bardzo drogie.
~Maks
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Niestety czasy w których skoda była tanią marką już minęły. Jednak uważam, że w 100 % jest ona warta swojej ceny
~Zenek
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Plastiki to tandeta tapicerka jeszcze gorsza za co ta kasa, za nic za glupote że się wierzy ludzią w ASO nowa jakość itp.
~borumb
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Cena jak za takie wyposażenie doskonała. Samochód sprawuję się wyśmienicie. Ekonomiczny, tanie części i fajny wygląd.
~JKO
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto nadaje się jak najbardzie do codziennej jazdy. Na podstawie dotychczasowej eksploatacji mogę ja spokojnie polecić.
~moskwicz
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Stosunek jakość do cena to wg mnie największy atut Octavii. Kosztuje 2/3 ceny aut podobnych rozmiarów i podobnej funkcjonalności.
~seal
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Najtańsze auto które mogłem kupić z odliczeniem VAT i dla 5 osób. Do tego rabat około 10 tys od ceny katalogowej.
~scrooge123
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
No nie oszukujmy się. W tej cenie ciężko jest znaleźć coś podobnego i to jest główna przyczyna tak wysokiej sprzedaży SKODY.
~w.sroczynski@op.pl
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Skoda octawia elegance nie jest tak tania jak się mniema powszechnie. Za tę cenę można by oczekiwać lepszego wyposażenia