Lista ocen Skoda Octavia II (412) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 457 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartass
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W okolicy 20 tys zł mozna kupic na prawde ladny egzemplarz auta, ktore tak na prawde wiekszych wad nie posiada a poza tym jest totalnie bezproblemowe
~Marcin
Hatchback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Otrzymujemy to za co płacimy. Octavia nie jest obłędnie drogim autem. Uważam, że za te pieniądze otrzymałem całkiem przyzwoity samochód.
~maciej
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
trzyma cenę. tylko sa wersje ubogie. tz np brak lusterek w osłonachg przed słońcem, brak lampek osobnych dla kierowcy pasażera i z tyłu..
~Andrzej
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Kiedy go kupowałem dostałem dobrą promocję. 7 lat temu za takie pieniądze to było auto bardzo wyposażone. Teraz też widzę, że trzyma cenę
~Mikołaj
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto o takiej mocy silnika za tą cenę to dobry wybór. Skoda nigdy nie będzie BMW czy Mercedesem, ale uważam, że to naprawdę porządne auto.
~mattizuro
Hatchback 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Za tą cene możan kupic Corse albo Focusa i nie miec gdzie spakowac zakupów, a na narty sprzęt wysyłac kurierem. klasa Passata, cena starej Astry
~sisi
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie można się dziwić, że Skoda nie traci na wartości - to bardzo dobry samochód. Za przyzwoite pieniądze można mieć niezłego konia pociągowego.
~2 lata ok a teraz?
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Niby tanio ale dodamy klimatronik listwy i pare wydawało by się standardowych rzeczy i cena jest mało zachęcająca i w dodatku materiały FATALNE
~Pablo
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Za niecałe 60k niezły nabytek(oczywiście po długich negocjacjach).Co do jakości czas pokaże,to moja pierwsza skoda więc na razie obserwuję.
~Dedis
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niby cena nie jest zła, bo to RS z fajnymi fotelami, dużymi zderzakami i wieloma innymi gadżetami. Niby daje dużo za w miarę rozsądną cenę, ale czy na pewno?