Lista ocen Skoda Octavia III Kombi Facelifting (42)

~fryzjer1981
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Stając się właścicielem Skody Octavii poznałem fenomen jej popularności
~Michał
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Samochodem jeździłem od nowości do przebiegu 109 000 km, przez ponad 3 lata. W krótkich słowach, zalety: niezawodność, spalanie, pewność prowadzenia, pojemność bagażnika, ilość miejsca we wnętrzu. Wady: skrzynia 5 biegowa, przeciętna dynamika, głośność we wnętrzu przy szybszej jeździe. Po prostu solidny wół roboczy do robienia kilometrów
~Boogiesoul
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód wybrałem w wersji style dodatkowo dobrałem zawieszenie adaptacyjne DCC, pakiet dynamik (który w cenie ok 800zł jest wręcz okazją) i kilka innych użytkowych drobiazgów. Dobrze dobrana kolorystyka i samochód prezentuje się naprawdę świetnie. Jedynie brzmienie silnika powoduję mieszane uczucia a brzmienie w trybie dwucylindrowym odruch wymiotny.
3,1
~Krzychu
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wół roboczy, ale przesadzone opinie o jakości. Dużo miejsca w kabinie zrujnowane przez tanie materiały wnętrza.
~SKODAdriver
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wersja Style, jasne wnętrze + parę dodatków i nie jest to już typowa flotówka. DSG dobrze współgra z tym silnikiem dając ciszę i wyciskając co najlepsze z tej najwolniejszej w gamie jednostki. Manual to tylko 5 biegów z 1.6 115KM, a DSG 7, co daje ciszę w trasiei szybkość zmian w potrzebie. Moc w mieście i na autostradzie jest wystarczająca, na drogach jednopasmowych trzeba planować wyprzedzanie. Jednak jest lepiej niż myślałem, że będzie.
~robert_g
Kombi Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Pierwsza recenzja po przejechaniu 7000 km. Póki co trudno się do czegoś przyczepić, ale mam świadomość, że przebieg jest zbyt mały i zbyt mało czasu minęło, żeby móc napisać coś bardziej konstruktywnego. Niemniej pierwsze wrażenia poniżej.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wersja Style., światła Full LED. Fajnie, ale widać, że ktoś te Skody zaczął oszczędzać. Trochę zbyt wygórowana cena, za to co oferuje.
~Robert
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo mocny średniak, praktycznie w każdej kategorii ciężko znaleźć słabe strony.
~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
To moja druga salonowa Octavia 4x4 TDI (poprzednia 1.9TDI). Jeżdżę w trybie autostrada/drogi poza miastem (70/30%), w miasto niezmiernie rzadko, tylko jak śnieg zaskoczy drogowców lub gdy miejskie autko LPG jest zajęte. Na dobrych zimówkach można nim poszaleć po zaśnieżonych drogach czy na lekkim off-road, nigdy nas nie zawiodła, a widzieliśmy obok zsSUVające się SUVy. To nie auto na miasto bo TDI lubi wysokie obroty, a taka jazda mści się...
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Kombi Facelifting
6,4
3,3
~Anastazjusz
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Auto dobre dla osób niskich do 170 cm. Powyżej tej wartości są problemy z wsiadaniem i wysiadaniem z auta.
Skoda Octavia III Kombi Facelifting