Lista ocen Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2020 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smokacz
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Miejsca bardzo dużo, z tyłu niefajny wielki tunel środkowy, z koreańcami tutaj przegrywa po całości. Kolejna kwestia - wielka płachta plastiku na drzwiach i beton plastikowy na górnej krawędzi drzwi, przy tej cenie i klasie to porażka, tu również koreańce wygrywają. Ale jest szmata na ściankach w kieszeniach bocznych - tu wygrywa.
~fryzjer1981
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę segment do którego należy Octavia obstawiam, że nie ma drugiego takiego auta w którym jest tyle miejsca. Auto używane jako rodzinne kombi pozwoliło mi poczuć co tzn. jazda bez wbijających w plecy nóg dziecka posadzonego w foteliku na tylnej kanapie.
~Boogiesoul
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Mam 186cm i dla mnie super, mój szwagier ma 197cm i narzekał mi po półtoragodzinnej podroży siedzą za mną z tyłu.
~trb145
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Względnie ok, jak ktoś jest wysoki to z tyłu nie zostaje zbyt wiele wolnej przestrzeni
~Olek
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jestesmy 5-cio osobową rodziną + pies i na wakacje z bagazami jedziemy komfortowo
~Mariusz
dla goscia 190 cm duzo miejsca i wygodna pozycja