Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (71) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Będzie pan zadowolony
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Co tu pisać walczę z serwisem o naprawę skrzyni od 8 - miesięcy a Skoda nie robi nic. Dlaczego nic bo usterka ta jest tak częsta że na części czeka się i czeka. Podobny problem mia facet co wystąpił w TVN i ja tam napisałem niech ludzie wiedzą jak wygląda ta niby dobra Skoda.
~x
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Auto wizualnie nieciekawe materiały raczej kiepskie tragedii nie ma ale skoro tyle kosztuje to mogli by coś dać na poziomie a nie dali a szkoda. A najgorsze jest ta cała ściema z spalaniem drodzy państwo spalanie w mieście przy normalnej jeżdzie to min 9 - 10 l / 100km
~Janek P
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Po ponad roku można się już pokusić o w miarę obiektywną ocenę auta. Generalnie, gdyby nie ponadprzeciętna ilość miejsca dla pasażerów i b.pojemny bagażnik trudno byłoby znaleźć zdecydowaną przewagę Octavii nad innymi autami klasy kompakt.
~Łukasz Z
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Pomimo wersji STYLE jednak w stosunku do II Active jest kilka okrojeń - Audio Jakoś gorzej gra, Brak schowków pod siedzeniami itp. Radio Amundsen z nawigacją - brak CD - kto by pomyślał ! Brak listew ochronnych na drzwiach itp.
~Koni
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód do bólu poprawny. Bardzo funkcjonalne wnętrze. Duży bagażnik i kabina idealna dla rodziny 2+2. Jednak są pewne mankamenty. O zakupie zdecydowała ogólna funkcjonalność i (w dalszym ciągu) nieco niższa cena niż u konkurencji.
~ed
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Nie rozumiem zachwytów nad tym autem. Bardzo przeciętna jakość a w niektórych miejscach wręcz taniocha. Np. zamykając drzwi przy częściowo opuszczonej szybie słychać jej drgania ! W nowym aucie.
~fiorentini
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Auto spełnia jak na razie wszystkie moje wymagania aczkolwiek w większości jest to jazda spokojna. Jedyny zauważalny minus to zestopniowanie skrzyni biegów chodzi mianowicie za krótki 5 bieg.
~spin
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Mocne 4. Duże, pojemne, przestronne, nieźle wykończone auto z dynamicznym i oszczędnym silnikiem. Dla rodziny, która szuka dobrego i niezbyt drogiego w eksploatacji auta jak znalazł.
~marwiec
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Samochód bardzo przestronny, wygodny, trudno się do czegoś przyczepić. Wcześniej jeździłem Octavią II i przeskok na Octavię III bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Dobre auto za sporą cenę. Jakością nie powala, ale większość uwag to drobiazgi, o których poniżej. Koszty utrzymania rozsądne, koszty serwisowania na razie również.
Skoda Octavia III Kombi