Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (71) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Koszt zakupu porównywalny z poprzednim autem (VW Passat), ale wrażenia z jazdy (przyspieszenie, wyciszenie, trzymanie się drogi, tłumienie drgań) zdecydowanie na plus dla Skody!
~MiroslawJaskolka
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Zrobione ponad 40 tys. km. 90% po autostradach i jakies 10% po miescie. Auto kupione z dobrego zrodla z przebiegiem 184tys. km. i do tej pory zero problemów
~Vtec
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Robię ok 50 tyś km rocznie i jestem zadowolonym jego użytkownikiem. Dynamiczny, komfortowy, praktyczny, dość ekonomiczny i póki co bezawaryjny...
~Lubek24
Kombi 1.8 TSI 4x4 180KM 132kW
Oczywiście zacznę od sprostowania. Auto mam z IV.2014 bo już wtedy były produkowane. Auto bezawaryjne, wymiana oleju, serwis okresowy i ogień.
~trasat23
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Jest lepiej niż myślałem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zarówno zawieszeniem, jak i układem jezdnym. Doskonałe wygłuszenie silnika.
~Wincent
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Super auto, dużo miejsca dla wszystkich, dobre wyciszenie, duży i pakowny bagażnik, silnik bardzo oszczędny i dynamiczny,
~Marcin
Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW
Auto bardzo wygodne, przestrone, dobrze wykonane, mnogość udogodnień, systemów, oraz design który bardzo mi się podoba, elegancki.
~bart_i
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Auto przestronne, bardzo dobry silnik - oszczędny, elastyczny, bogate wyposażenie. Z wad wymienię zawieszenie, fotele, wyciszenie.
~Wojti 2
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Poprawny samochód z całkiem niezłym wyposażeniem (wersja Elegance) i dużą ilością miejsca w środku jak i bagażniku.
~Złom
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Przy 73 tyś km DSG naprawa generalna , lecz już przy 81 tys silnik padł ! ponadto ok 15 innych usterek .
Skoda Octavia III Kombi