Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (71) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Softail
Kombi 1.8 TSI 4x4 180KM 132kW
Może na początek napiszę że opinie dodaję, gdyż kiedy ja szukałem jakiś informacji na temat tego modelu i tej wersji nie mogłem znaleźć zbyt wiele... Praktycznie tylko dwie sensowne opinie na autocentrum, zarówno filmowa jak i opinia użytkownika. Dodam jeszcze, że mój "szkodnik" to wersja L&K. dodam jeszcze, że w swoim życiu z racji wcześniejszej pracy i nie tylko, jeździłem wieloma modelami samochodów, nie tylko...
~Daniel
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Skoda Octavia Kombi 1.4 TSI DSG. Wielu od razu powie: "auto przedstawiciela handlowego", może i tak, jednak ten samochód to rozsądne rozwiązanie dla statystycznej rodziny 2+2. Sporo miejsca w środku, ergonomiczne wnętrze i rozsądne spalanie benzyny. Cena samochodu w wersji Ambition powyżej 90 tyś. zł pozwala wymagać lepszej jakości materiałów wykończeniowych, jednak na próżno tutaj szukać miekkich obić drzwi, czy trwałego tworzywa...
~filip.technolog
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Auto niewarte 100 tys PLN, pozatym dlaczego zmiejszyli oni pojemność zbiornika paliwa do 50L. idiotyczne odchudzanie samochodu. jak ktos chciałbym mniej lzejsze auto o 20kg, to by sobie mniej paliwa natankował. W mondeo jest 70 i to jest optymalne ( zasięg 1000-1100km), a w Octavi śmieszne 700km ( chyba w njaepszym wypadku. Całkiem dobre nie ksenonowe światła, w porównianiu od tych w Mondeo ( też nie ksenony)
~Pracuś
Kombi 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie dobre auto. Ładnie wygląda, dobrze się prowadzi, ma super hamulce, pakowny bagażnik. Drzwi zamykają się jak w stodole, przy wysiadaniu i wsiadaniu w niepogodę spodnie mamy upaprane na 100%, w zimie w ogóle nie działa ogrzewanie dopóki temp. silnika nie osiągnie 90stC. W zimie ponadto drzwi i klapa po otwarciu zasysają śniego który sypie się głównie na fotele. Makabra. Tyle narzekania.
~wes32
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Dużo miejsca, więcej niż w poprzednim modelu. Wersja Style - bogate wyposażenie - ma więcej niż potrzeba do komfortowej jazdy albo ja mam małe wymagania:) 1,8 TSI mocniejszy od 1,4 wyraźnie, szczególnie przy wyższych prędkościach. Nawet w pełni załadowany nie ma problemu z dynamicznym wyprzedzaniem. Podgrzewane fotele - super sprawa.
~Micra
Kombi 1.2 TSI 105KM 77kW
Autko nie takie jak się wydaje fotele na trasie dają o sobie znać negatywnie . Niskie spalanie ha ha tak jak się stoi to tak niema tragedii ale te opinie że tak mało itp to kłamstwa. Ergonomia jest dobra ale wad sporo a konkurencja i tańsza i daje więcej za tą samą cenę. Skoda to nie jest złe auto ale inni są o krok dalej ja to teraz wiem stąd moje NIE.
~Ruslan Czagajev
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
O wyborze tego samochodu zadecydował stosunek tego co otrzymujemy do ceny. Ilość miejsca, wyposażenie, moc silnika i wbrew temu co niektórzy piszą, prowadzenie. Auto może i jest nudne, plastiki trzeszczą, a powyżej 100 na godzinę nie da się normalnie rozmawiać, ale to wciąż, moim zdaniem, najrozsądniejszy wybór w klasie średniej.
~Przedstawiciel
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Auto bardzo pakowne (jedno z dłuższych kombi). Pomimo długiej bryły auto jest bardzo skrętne i manewry parkingowe nie sprawiają mi trudności, pomimo tego, że wcześniej nie prowadziłem kombi - prawdziwego, długiego kombi. Wygląd bardzo ciekawy, pomimo tego że z założenia miał być stonowany - ma w sobie odrobinę pazura.
~Tom330
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto dobrze wykonane .Dużo miejsca z przodu jak i tyłu. Bagażnik pojemny. Klimatyzacja działa prawidłowo latem .Ogrzewanie ok.Spalanie w cyklu mieszanym u mnie wychodzi na poziome 5 litrów .W trasie ok 4.5 litra .Wiec super .Auto dobrze się prowadzi .Zawieszenie sztywne .Jestem zadowolony .Polecam
~Piotrek
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie ok auto jak auto bez emocji poprawne troche plastikowe pakowne dość wygodne silnik 150km wystarczający jedyny duży minus to szum w środku od prędkości 110kmh a pozatym skoda to skoda nie żaden golf czy Leon i nie ma co porównywać materiałów do tamtych samochodów bo są zupełnie inne
Skoda Octavia III Kombi