Oceny Skoda Octavia III Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW 2013-2015

Skoda Octavia III Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW 2013-2015

~Anita ;)
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Fajne autko, przede wszystkim niezawodne. Przez 2 lata użytkowania zrobiłam rozrząd z pompą wody, za niewielki koszt około 800zl, i wymieniałam olej i filtry. Autem zrobiłam już ponad 40tys. km. Koszty utrzymania to zdecydowanie największą zaleta. Ale są też wady. W trasie auto jest dość głośne. Bardzo słabe wyciszenie, słychać wiatr tak, że czasem radio muszę mieć prawie na maxa. Za to jest bardzo wygodne i ma ogrom miejsca. Trochę trzeszczą...
~MilordOCP
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Opinia po 14 miesiącach użytkowania. Nadal jestem bardzo zadowolony z samochodu. Ma kilka drobnych minusów, ale o tym niżej. Ogólnie mocne 4+/5. Dla malkontentów przypomnienie - jest to samochód klasy kompakt, a nie rywal dla Passata/Mondeo itp.
~MilordOCP
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Samochód kupiłem jako ex-demo z salonu Skody. Szukałem samochodu na dojazdu do pracy po 50km w jedną stronę i 3-4 razy dłuższe wyjazdy w roku. Auto mam od trzech miesięcy, nie załuję ani jednej wydanej na niego złotówki.
~Mit
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Samochód sprawuje się dobrze. Może nie jest idealny w każdym aspekcie, ale za tą cenę nie spodziewałem się tego. Bardzo niskie spalanie, bardzo dobrze wyciszona kabina w porównaniu do Octavii pierwszej generacji. Dużo miejsca z tyłu i z przodu. Minusem są trzeszczące plastyki słupka oraz obramowanie ekranu dotykowego na którym odciski palców wyglądają bardzo nieestetycznie.
~Kier. Owiec
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Audi ani Mercedes to nie jest, ale ma wszystko to, co potrzeba do jazdy zpunktu A do B.
~HansHawk
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Auto dynamiczne, dobrze się prowadzi, aczkolwiek z uwagi na niską masę w stosunku do objętości, boczny wiatr potrafi zjeżyć włos na głowie.
~Grzesiek
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
2ga Skoda którą jeżdżę. Auto flotowe. Bardzo dynamiczne, świetnie trzyma się w zakrętach, zawieszenie zestrojone dosyć sztywno - mnie to akurat pasuje.
3,6
~Janikpl
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Ogólnie auto może się podobać. Jest przestronne i dość dobrze wykończone (wersja Elegance). W środku przyjemnie i nowocześnie. Jest kilka mankamentów jak nadal niezadowalające wytłumienie...
Skoda Octavia III Liftback