Oceny Skoda Octavia III RS 2.0 TDI 184KM 135kW 2013-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia III RS 2.0 TDI 184KM 135kW 2013-2016

~Rafal
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Wręcz doskonale w relacji cena jakość. Wykonanie na wysokim poziomie, kokpit nowoczesny, funkcjonalny i przejrzysty. System multimediów - intuicyjny, dynamika jazdy - super. Szybka jest i pakowna jest. Komfort jazdy nieco niższy niż w "normalnej" Octavii ale to oczywiste, czuć bardziej nierówności
~MilanusMaximus
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Na początku miała być Superb ale ponieważ czas oczekiwania na nowy samochód to ponad 6 miesięcy to zdecydowałem się na RS ponieważ był dostępny od ręki a wcześniej był na liście moich zainteresowań. Filmik Zachara mnie przekonał jeszcze bradziej. Wiadomo auto nie jest tak wyposażone jak Superb ale jednak naprawde jest ogromna frajda jeździć :)
~PAWEŁ
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Przyzwoite rodzinne, dynamiczne auto. Auto ma sztywne zawieszenie jak w sportowym samochodzie na naszych drogach trochę zbyt twarde, ale z drugiej strony doświadczony kierowca może szybko i sprawnie pokonywać pokonać zakręty. Wygodna pozycja za kierownicą. Imponujący bagażnik. Za te pieniądze samochód godny polecenia.
3,5
~jakubnie
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Jakość wykonania przeciętna, serwisy ASO m-ki SKODA słabe, skrzynia DSG to jeden wielki bubel - unikać. Silnik rewelacja, jest też w Golfie GTD i Seacie Leon - raczej te modele wybierać.
Skoda Octavia III RS