Ocena kierowcy - Skoda Octavia IV Kombi

Rok produkcji 2020
Skoda Octavia IV Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Zawieszenie
Auto genialne dzięki zastosowaniu Skodowskiej zawansowanej technologii kawa jest zbędna jazda ( o ile odpali ) tak podnosi ciśnienie że picie kawy stało się zbędne . Liczba usterek rośnie lawinowo pierwsze ok 10 tyś km czytając o kłopotach tego modelu zastanawiałem się o czym oni piszą a tu bum fatum się rozpoczęło . Elektronika i tablet to nie tylko typowe usterki tego ustrojstwa bo kamera raz wymieniona teraz załącza się jak już zaparkuję , auto potrafi zahamować samo tak bez powodu droga pusta a tu po hamulcach co gdyby to była autostrada a Tir za mną ?? klapa tył znany kłopot wymienione odboje Serwis skody są to nowe poprawione zgodnie z technologią Skody ;) i pewnie dlatego kolejny raz wymienią na nowe zgodne z ...... Silnik kangur od ilu lat z tym mają kłopot i nic nie zrobili osiągi na pewno nie katalogowe . skrzypi teraz już jak w typowe skodzie to tu to tam , nic się nie nauczyli w kwestii jakości . Przyszła zima i laweta aku padło ale wiem że nowe padnie również bo coś zjada mi prąd wieczorem ale skoda nie wie jak to zdiagnozować co dopiero naprawić . Szczęście w nieszczęściu umowa na 2 lata i zaraz koniec koszmaru z tym autem ??????? O zaletach nie wspomnę tak bardzo mnie te auto rozczarowało przykład jak sp.... auto po całości , pierwszy raz Skoda zrobiła Octavie która wygląda fajnie miło dla oka ale wszystko pozostałe to setki kroków w tył .
Kiepska
Niektórzy twierdzą że nie jest źle : ) nieprawda auto prowadzi się fatalnie Ford Opel Mazda nawet Fiat prowadzą się w tej klasie o niebo lepiej .
Jest słabo mam setki mikro odprysków wygląda to tak jak gdyby igłą ktoś pokuł maskę błotniki itp. sporo jest też większych odprysków na masce i szybie przedni i to mnie najbardziej dziwi bo autem nie jeżdżę szybko ze względu na fatalne prowadzenie .
Typowa O4 jest fatalnie
Słabe .