Lista ocen Skoda Rapid II Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW 2012-2015 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
wszystko pod ręką, jakbym miał się na siłę do czegoś przyczepić - pokrętło regulacji wysokości świateł jest w takim miejscu ze w całości zasłania je kierownica. Moze kwestua jej ustawienia - nie wiem, przy moim ustawieniu trzeba się wychylić zeby sprawdzić na jakim poziomie jest. Plus ze jest przynajmniej podświetlany ;) duży minus za brak przycisków otwierania tylnych szyb na panelu kierowcy -> da się je otworzyć tylko przyciskami z tyłu....
~Tomasz
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
niby całkiem spore auto - niestety przewożenie czegokolwiek cięższego od poduszki grozi uszkodzeniem elementów wnętrza a nie bardzo jest do czego przymocować ładunek. Schowków też jak na lekarstwo a na okulary słoneczne musiałem przykleić etui Persol zeby nie ryzykowac utraty ulubionych okularów. Wyposazenia własciwie brak wiec trudno o opisac cokolwiek innego poza włacznikiem świateł - jest a w przypadku rapida nie jest to takie oczywiste.
~Marcej_Rapid
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Dwie rzeczy do których mogę się przyczepić. 1-uchwyt na napoje dla kierowcy...... Nie da rady wkładać/wyjmować napojów jak jest wrzucony 3 lub 5 bieg, za blisko biegów. 2-podłokietnik pokryty sztuczną skórą, w lato przy upałach przedramię/łokieć poci się i jest nieprzyjemnie. Reszta \"po niemiecku\" na swoim miejscu, intuicyjnie w zasięgu ręki co potrzeba.
~kraków
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
wszystko pod ręką oraz czytelnie, dużo schowków. minusy-plastiki są tandetne w dotyku, konfiguracja wnetrza nowego auta ma mało opcji - do wyboru tylko 2 lub 3 kolory. Ktoś kto projektował wlew paliwa- wymyślił że klapa wlewu jest cały czas otwarta co jest dla mnie nieporozumieniem.
~sayo83
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Wszystko w zasięgu ręki - i jak to w Skodzie ergonomicznie :)
~Robert
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Nie ma do czego się doczepić. Auto się podoba i ludzie się za nim oglądają.
Skoda Rapid II Liftback