Lista ocen Skoda Rapid II (77) - Ergonomia

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aerofan
Liftback 1.4 TSI 122KM 90kW
Autko skrojone na miarę. 4 osobowa rodzina spokojnie znajdzie dużo miejsca, sporo schowków, siatki w bagażniku, haczyki na ubrania - daję w tej klasie maksymalną ocenę.
~mm
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
W kabinie wiele małych niedogodności. Np. tylne oświetlenie działa ręcznie - niezależnie od drzwi... Brak wskaźnika czujnika temperatury wody i oleju(wersja bez mini-dot).
~Czy to ma znaczenie
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Z jakiegos powodu w sloneczny dzien deska kokpitu intensywnie wyswietla sie na szybie. Nie pomaga zmatowienie. To utrudnia prowadzenie.
~Mxx_rs
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko pod ręką. Jedyny minus to włączanie podgrzewania lusterek pokrętłem od ich regulacji zamiast razem z podgrzewaniem tylnej szyby.
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Tutaj kwestia wzrostu i gustu. Fotele mogą być średnio wygodne i w korkach może męczyć się noga od gazu/hamulca. Dużo zależy od wzrostu i przyjętej pozycji.
~Paweł
Spaceback 1.2 MPI 75KM 55kW
Generalnie jest dobrze, ale małe kieszenie na kubki do kawy wołają o pomstę do nieba... Tylko na espresso i jeszcze trudno dostępne, za lewarkiem biegów!
~Marcin
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Dużo schowków, wszystko pod ręką, bardzo praktyczny. jedyny minus to podłokietnik dla mnie za wysoki jak pochyli się go to znowu ręka się ześlizguje.
~WrednyWWA
Liftback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do ergonomii i samego rozplanowania wnętrza. Jak to w Skodzie, jest maksymalnie praktycznie, wszystko pod ręką.
~vossenhall
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
wszystko na swoim miejscu. Nic nie trzeba szukac. Instrukcji nie czytalem , nie dlatego ze mam ja po czesku ale dlatego ze wszystko jest tam gdzie powinno byc.
~nieskodziarz
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
bez uwag jest wygodnie- fotel niezłe, kanapa też wygodna no nie jest to mercedes ale spoko- plecy i inne części ciała się nie męczą za mocno