Lista ocen Skoda Superb II (143) - Widoczność

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bunio
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Tu niestety jak dla mnie słabo, i tylko przez szczegół. Nie gabaryty auta, bo te są OK, tylko lewy słupek. Muszę mocno na niego zwracać uwagę bo, już nie raz ktoś mi się za niego schował.
~Wojtuś
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Daję najwyższą ocenę - widoczność z miejsca kierowcy jest bardzo dobra, do tyłu nie widać prawie nic, ale skoda rekompensuje to seryjnym czujnikiem cofania z wizualizacją na ekranie zestawu audio.
~Sław
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Do tyłu bardzo ograniczona, ale dzięki seryjnym czujnikom parkowania nie ma tragedii i można sobie poradzić z parkowaniem. Do przodu widoczność dobra jak większości samochodów w tej klasie.
~bartol_kbk
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Duże szyby poprawiają widoczność na boki i do tyłu. Mino to Czujniki parkowania z przodu i tyłu i na boki przydają się ;-)
~Artur
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niska szyba przednia sprawia, że muszę się pochylać na skrzyżowaniach, żeby zobaczyć sygnalizatory. Słupek A często przysłania mi widoczność na zakrętach w lewo.
~Krzysiek
Kombi 1.8 TSI 152KM 112kW
Gabaryty samochodu robią swoje. Lusterka są stosunkowo niewielkie, więc widoczność do tyłu jest ograniczona, ale na szczęście czujniki cofania pomagają w parkowaniu
~nightwatch
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niezła widoczność, ale wysoki kierowca nie widzi świateł nad drogą. Oświetlenie dobre, choć światła mijania mogły by nieco dalej świecić (może mi je źle ustawili na przeglądzie)
~Flo86
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Elektrycznie sterowane fotele umożliwiają tak dopasowanie sobie siedzenia, że widoczność będzie naprawdę dobra! Dodać do tego należy, że szyba jest duża i widać przez nią bardzo wiele.
~Olek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Słupki przód ograniczaja widoczność, trzeba się przyzwyczaić żeby sie gdzieś nie nadziać:), ale obecnie nowoczesne auta mają dość szerokie słupki mając na względzie bezpieczeństwo.
~Nocturne
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Ogólnie ok, ale słupki są nieco szerokie. To jednak norma w dzisiejszych czasach, bo to kwestia bezpieczeństwa i sztywności całej konstrukcji.