Lista ocen Skoda Superb II (143) - Widoczność

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Kombi Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Mam 185 cm wzrostu, i to jest auto dla mnie. Hektary powierzchni. Wszystko widzę. Rewelacja.Z tyłu to juz nie wiem co napisać ...Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. jak oni to zrobili ? Jerdyny konkurent to S-klasse w langu.
~3.6 V6 FSI
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Generalnie widoczność jest dobra, ale dzięki czujnikom parkowania manewrowanie nie stanowi większego problemu. Jedyne co przeszkadzać może to długi tylny zwis, o którym trzeba pamiętać przy cofaniu do wyższych krawężników.
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Długa maska i wysoko umieszczona szyba z tyłu ograniczają widoczność dlatego warto zainwestować w czujniki parkowania. Świetne lusterka boczne - wielkie ale nie szpetne, doskonałe lusterko wsteczne z funkcją ściemniania.
~Adriano
Sedan Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Świetna widoczność - przód i boki rewelacja, tylna szyba trochę mała, ale za to lusterka boczne jak w autobusie. W połączeniu z czujnikami parkowania, auto praktycznie do manewrów w najciaśniejszych miejscach.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Pochylenie przedniej szyby powoduje, że czasami muszę "zaglądać" jakie światło się świeci. Światła rewelacyjne - mijania bi-ksenony zupełnie wystarczają, a przy drogowych czuję się jak w dzień!
~Krzysztof
Kombi 1.8 TSI 152KM 112kW
Trochę słaba widoczność do tyłu i utrudnione przez gabaryty parkowanie, ale czujniki przód/tył + kamera praktycznie rozwiązują problem. Gruby słupek z przodu nieco ogranicza widoczność.
~Dawido K
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Super - prawie. Rozczarowało mnie tylne zawieszenie. Bardzo twarde na kołach 17 cali, w porownaniu do Mondeo to jak woz drabiniasty. Z przodem nie jest tak źle. Bobre właściwości na równych nawierzchniach.
~Slim
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Zdarza sie zaglądać zza słupków przednich w mieście. Poza tym są czujniki z przodu i z tyłu wiec nie ma problemów. Za wzgl. na długość manewrowanie po zatłoczonych parkingach wymaga sporej uwagi.
~Pompon
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Przód ok, tył duże grube słupki, mała tylna szyba która o dziwo w czasie deszczu jest sucha. Widoczność do tyłu słaba. Czujniki parkowania działające z lekkim zapasem (30cm) w wersji z fabrycznym hakiem.
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Weźmy pod uwagę że jest to samochód znacznych gabarytów więc trzeba się przyzwyczaić do poruszania tej wielkości samochodem lecz nie przysparza to problemów na drodze ani też na parkingu pod supermarketem.