Lista ocen Skoda Superb II (143) - Widoczność

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Widoczność do przodu dobra, do tyłu gorzej bo mała szyba i koniec samochodu daleko. Pomagają czujniki parkowania, które są nieodzowne przy tej długości.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo wysoki komfort jazdy, świetne skórzane fotele z masażem pleców, wentylacją, itp. Widoczność do tyłu kiepska, ale cofa się na czujniki.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ze względu na gabaryty parkowanie mogłoby być utrudnione ale auto ma czujniki z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie nawigacji i działa to b. dobrze.
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dość przeciętnie, choć może to być wina mojego wzrostu (195). Czujniki tylne z wizualizacją na ekranie troszkę poprawiają sytuację do tyłu.
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bez zastrzezenm. Pakiet off road dodatkowo podnosi auto o 2cm a reszte ulatwiaja rowniez przednie, tylnie oraz boczne czujniki parkowania
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobra widoczność w każdą stronę, czujniki parkowania bardzo ułatwiają sprawę podczas parkowania i wjeżdżania do ciasnego garażu.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Widoczność bardzo dobra w każdą stronę. Mimo, że auto ma blisko 5 metrów to nie ma problemu z parkowaniem, czy to prostopadle czy równolegle.
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Mnie widoczności wystarcza, ale dla kogoś kto dużo używa wewnętrznego lusterka wstecznego i lubi tam widzieć przestrzeń, może być trochę za mało widoku.
~edeks
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dobrze, że czujniki parkowania są w standardzie ;) Dość szerokie przednie słupki ograniczają widoczność na skrzyżowaniach. Ale ogromny plus za duże lusterka.
~Makaro
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem przyzwyczajony do limuzym, więc nie ma dla mnie przoblem. Po za tym mam z przodu i z tyłu czujniki co powoduje parkowanie bardzo łatwym.