Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~joker@pro.onet.pl
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wielkim mankamentem jest bardzo mało miejsca na prawą nogę dla kierowcy. Nie ergonomiczne umiejscowienie pedału gazu, powoduje, że kierowca musi siedzieć ukośnie na fotelu i podniesione boki siedziska wpijają się w tyłek. (mam 190 cm wzrostu i 110kg)Może dla kogoś mniejszego byłoby wygodniej. Po godzinie jazdy obowiązkowy postój aby zredukować ból. I tak dorobiłem skórzaną poduszkę aby wypłaszczyć siedzisko. Ergonomia dla kierowcy jest dla...
~Remek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Navi za nisko, brak języka polskiego w marce najlepiej sprzedającej się na naszym rynku (!). Dziadowski cupholder koło skrzyni biegów (częśc środkowa pod wąskie butelki), wypadła mi na zakręcie butelka i musiałem prac fotel pasażera z soku marchwiowego. Przy mocnym kręceniu kierwonicy, np zawracaniu często zahacza się o pokrętło głośności i radio hałasuje. Irytujące, Złe miejsce pokrętła lub za bardzo wystaje.
~wur@ilot.edu.pl
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Za nisko połozony ekran nawigacji może powodować wypadki. Powinien być otwierany do góry tak by był na tle szyby, wtedy nie trzeba odwracać wzroku. To bardzo poważna usterka prawie dyskwalifikujaca samochód tej klasy.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Skoda tutaj naprawdę się popisała - wszystko na swoim miejscu, łatwo dostępne i miłe w obsłudze. Cat Vision świetnie sprawdza się w nocy i wieczorami.
~SaltMine
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wszystko jak w grupie VW ułożone idealnie, jedynie lokalizacja przełącznika do zmiany pozycji kierownicy czasami przeszkadza.
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak to w grupie vw - wszystko na miejscu. Jak miałeś auto z koncernu to się odnajdziesz bez problemu zresztą jak nie to też.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Mam wyposażenie Comfort + kila innych gadżetów, więc wszystko jest wygodne, w zasięgu ręki i wzroku
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wszystko na swoim miejscu. Hubryda passata i a6, czyli energonomia prawie perfekcyjna.
~Mihoo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wszystko na właściwym miejscu. Super navi columbus + sound system + opcja obsługi tel daje dużo komfortu.
~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Świetne wykonanie przestrzeni dla kierowcy, pilota i pozostałych pasażerów.
Skoda Superb II Sedan