Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~joker@pro.onet.pl
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wielkim mankamentem jest bardzo mało miejsca na prawą nogę dla kierowcy. Nie ergonomiczne umiejscowienie pedału gazu, powoduje, że kierowca musi siedzieć ukośnie na fotelu i podniesione boki siedziska wpijają się w tyłek. (mam 190 cm wzrostu i 110kg)Może dla kogoś mniejszego byłoby wygodniej. Po godzinie jazdy obowiązkowy postój aby zredukować ból. I tak dorobiłem skórzaną poduszkę aby wypłaszczyć siedzisko. Ergonomia dla kierowcy jest dla...
~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie ma sobie równych w klasie średniej wyższej lub wyższej. To jest powód jego zakupu. Odczuwa się to po siądnięciu za kierownicą z wyprostowanymi nogami i następnie przesiądnięciu się na tylną kanapę i założeniu nogi na nogę. C5, Mondeo, Insygnia, Passat nawet w marzeniach nie śnią o takiej przestrzeni. Przestrzeń odczuwalna jest nie tylko na długości ale również na szerokości. Pomaga również równa tylna kanapa dla środkowego pasażera (patrz...
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Z przodu jest bardzo dużo miejsca. To jest pierwsze auto, w którym jak się odsunę na maksa to prawie nie dotykam pedałów a mam ponad 180cm. Szokująca ilośc miejsca z tyłu zwłaszcza na nogi nawet przy max odsuniętych fotelach przednich można niemal zupełnie wyprostować kolana. Wielki bagażnik i system twindoor - nic więcej nie trzeba - rewelacja
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Tutaj pokazuje swoje oblicze :) ŻADEN, ale to absolutnie ŻADEN samochód w tej klasie nie ma tyle miejsca - jeśli ktoś nie siedział na tyle, to nie wie ile to auto oferuje - tutaj naprawdę koszykarze mogą swobodnie i bez uszczerbku dla swojego komfortu podróżować bez zmęczenia - rewelacja.
~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bezkonkurencyjnie! W tej klasie żaden samochód nie oferuje tyle miejsca pasażerom z tyłu co SUPERB. Krótko przed zakupem jechałem do Niemiec AUDI A6 - z tyłu, niestety - i cóż ... rozczarowanie.
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Pierwszy samochód, w którym za mną może usiąść wysoka osoba. Mimo tego nadal w bagażniku jest mnóstwo miejsca. Takiej przestrzeni nie ma nikt.
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Miejsca prawie jak a A8, A6 jest o wiele mniejsze, ewentualenie szersze. Zadne auto w klasie i niektore w klasie wyzej mu nie dorownuja!
~Remek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Absolutna rewelacja. Nie da się chyba miec więcej miejsca. Tylko pasy z tyłu trochę jakby za wysoko i nie wygodne zagłówki do spania.
~Rysiek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu porównywalnie z autami takimi jak audi a8 czy volvo s 80..duży bagażnik
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
6,1
~zadowolony użytkownik
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
największa jaką widziałem , dlatego nie kupiłem drugi raz mondziaka, on przy superbie to jakby nie mondeo a fokus
Skoda Superb II Sedan