Lista ocen Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW 2015-2018 (5) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Świerszcz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Jak napisałem wcześniej Słaby rozrząd - wadliwe pompy wody i rolki napinacza szumią nie wytrzymują więcej jak 100-120tys Słaba jakość amortyzatorów max 100tys bez wożenia ciężarów normalne użytkowanie jestem tym rozczarowany Cieknąca chłodnica EGR Cieknąca chłodnica kolektora dolotowego Cieknąca pompa wody (rzadko) Usterka centralnego zamka a mianowicie zamka master znajdującego się w drzwiach kierowcy raz działa poprawnie raz otwiera...
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Odpukać - nic się nie dzieje. Choć lepiej zmieniać olej w silniku co 15 000 km a nie co 30 000 km, rozsądnie też wymieniać olej w skrzyni biegów co 30 000 km a nie co 60-80 tys. km. Ogrzewanie postojowe chroni silnik diesla przy niskich temperaturach - nie ma absolutnie problemu z rozruchem "na zimno".
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Skrzypiące zawieszenie i co gorsza nie radzący sobie z tym serwis. Po roku rozładował się akumulator (wymiana na gwarancji). Odspojenia lakieru na masce, będzie to naprawione w ramach gwarancji.
~Damian
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Uszczelka pod głowicą ponoć były wadliwe bo czytałem na forach niestety ja już autka na gwarancji nie miałem
~Mateusz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Dwumasa plus sprzęgło. Cenowo koło 700 € części.
Skoda Superb III Kombi