Lista ocen Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seweryn_tajny
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Po 15 tys zauważyłem że ubyło mi płynu chłodniczego w zbiorniczku wyrównawczym. W instrukcji jest napisane że to najpewniej wyciek ale sprawdzili i układ jest szczelny (dodam że we wszystkich wcześneijszych - nowych - samochodach płyn latem po prostu po przejechaniu 1500km tez odparowywał.
~Marcin
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
W ciągu 4 miesięcy od zakupu pojawił się problem z modułem SOS. W ASO naprawili od ręki. Ponoć to dość częsty problem, który jest najczęściej rozwiązywany przez reset/restart sterownika tego mogułu SOS.
~Gobik
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Źle zamontowane chlapacze w salonie. Ktoś nie miał czasu i przykręcił byle jak. Poza tym urwana klamka otwarcia przedziału bagażnika w podłokietniki. Wymiana na gwarancji.
~kartek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
4 razy nie uruchomiła mi się aplikacja łącząca telefon z zestawem głośnomówiącym. I w sumie nie wiadomo dlaczego. Przy kolejnym uruchomieniu silnika wszystko było ok.
~Bartosz M.
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Po 4 latach zaczęły odklejać się chromowane ofoliowania klamek w drzwiach (uchwyty służące do otwierania drzwi od wewnątrz). Trochę pachnie to fuszerką.
~Konrad
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Otwierający się schowek po przejechaniu przez nierówności, skrzypiąca klimatyzacja, łuszcząca się "skóra" na fotelu kierowcy przy bardzo niskim przebiegu.
~byłyFANskody
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
auto co chwilę w serwisie, jak ktoś będzie drukował historię pojazdu przed zakupem to wcześniej musi dołożyć papieru do drukarki
~dadas
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Zauważyłem, że na lewarku może być problem z chromem, wydaje się, że za niedługo może coś się z nim złego dziać.
~marcin_qs
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
narazie tylko zawiesiło się webasto przy -25 stopniach i słabym akumulatorze. Naprawa w serwisie ok 1,5 godziny
~Cave 78
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Jedynie klocki, ale gdy włożone lepsze droższe nie ma problemu. Wina bardziej serwisu.
Skoda Superb III Kombi