Lista ocen Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Zawieszenie nastawione na komfort. Dla mnie czasem ciut za miękkie. Dojazdy sportowej się nie nadaje. Obawiałem się komfortu jazdy na oponach 235/45/18 ale jest ok. Na mniejszych kołach efekt tapczanu jest chyba jeszcze większy. Jak głosi stare porzekadło - mądry Polak po szkodzie - długo zastanawiałem się nad wyborem zawieszenia adaptacyjnego. Teraz trochę żal. Mimo prawie 5 m długości mała średnica zawracania.
~Gobik
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
System aktywnego zawieszenia... Nie do końca mi odpowiada. Przy ustawieniach sport jest twardy i nie przystoi do rodzinnego kombi. W innych ustawieniach strasznie autem buja ;jakbym pontonem po wodzie płynął. Drugie moje auto passat b8 bez dcc ma lepsze cichsze i bardziej komfortowe zawieszenie. W szkodzie głośne poony letnie.
~inz
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Ten samochód jest komfortowy. W trybie comfort wybiera większość nierówności. Jazda nie męczy. W trybie sport usztywnia się kierownica i zawieszenie, ale zakręty należy brać z głową, nie jest to samochód wyścigowy :). JEstem zadowolony bo głównie zależy mi na wygodzie i komforcie.
~Bartosz M.
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Po 4 latach użytkowania zawieszenie raczej w porządku. Czasami po odpaleniu auta ''z nocy'' można usłyszeć głośną pracę wspomagania kierownicy - zgłaszane w serwisie, odpowiedź serwisanta: wszystko w porządku, nic nie znaleźliśmy. Po za tym wszystko ok.
~Zuch
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto wyposażone w zawieszenie DCC więc można wybrać tryb jazdy, przy sport wyraźnie czuć , że auto staje się twardsze a pedał gazu szybciej reaguje. Przy comfort staje się "pontonem"'-)
~dadas
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Nie można nic więcej chcieć, jaki tryb ustawisz tak jedziesz. W trybie komfort to "kanapa" do jazdy, sport do jazdy w górach po szybkich zakrętach.
~kartek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
lekko się toto prowadzi. Zaskoczenia nie ma: masa i gabaryty wymagają odpowiedniego układania auta przed zakrętami, jeśli chce się je przejechać szybko.
~pe_ce
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Tutaj jest poprawa w stosunku do poprzednika. Pewnie dlatego, że samochód jest szerszy.
~seweryn_tajny
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Całkiem ok nie jest podatny na szarpnięcia wiatru bocznego, dobrze się prowadzi i pewnie do 225km/h.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
7,3
~darek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Zmienne ustawienie twardości amortyzatorów - genialne. Na codzień tryb sport. W trasę comfort.
Skoda Superb III Kombi