Lista ocen Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~inz
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wreszcie klimatronic ktory nie zyje swoim zyciem. W poprzednim passacie jedna strona nie dmuchała i pomimo ustawienia predkosci wentylatora zmienial sie samodzielnie. Tutaj nie ma problemu, kazda strona ma nadmuch jaki sie ustawi.
~atomix
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko działa, ogrzewanie postojowe wydłuża żywotność- rano silnik podgrzany przed starem do 60C, dalej dodatkowy układ podgrzewania silnika powoduje że 90C jest po paru minutach.
~marcin_qs
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
przy dłuższych zimowych trasach zaczyna parować przednia szyba (tryb klimy Auto) poza tym same zalety (3 strefy które można obsługiwać manualnie lub z wysiewacza i przydatne w zimie webasto)
~darek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wentylacja jest wydajna ale jednocześnie zupełnie nie przeszkadza uporczywym nadmuchem. Wydajności ogrzewania nie mierzyłem z uwagi na panującą pogodę. Fotele grzeją się szybko.
~Marcin
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo szybko się nagrzewa i schładza. Ja miałem opcjonalne ogrzewanie skrajnych siedzeń tylnej kanapy, ale klimatyzacja dwustrefowa.
~Cave 78
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Daje radę. Pomaga wersja z ogrzewaniem szyby i siedzeń. Na lato super opcja wentylacja foteli
~Gobik
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Nic dodat nic ująć. Dodatkowo mam ogrzewanie postojowe. Wszystko sprawnie. Nie parują s, yby nawet bez klimy.
~pe_ce
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Klima wydajna i dobrze zestopniowana. Jeszcze się nie przeziembiłem co mi się przytrafiło w poprzednim modelu
~Robert P
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Jest ok choc uwazam ze klima moglaby byc ciut lepsza. Ogrzewanie postojowe to jest to!
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
7,3
~Emileneberg
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Bez zastrzeżeń. Nic nie paruje. A jeśli to bardzo szybko wentylacja odporowuje.
Skoda Superb III Kombi