Lista ocen Skoda Superb III Liftback (48) - Karoseria

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Tu nic nowego. Może się podobać lub nie. W tym miejscu pewnie warto powiedzieć o tylnej sybie, która nie jest w standardzie wyposażona w wycieraczkę, a przy brzydkiej pogodzie, śniegu i błocie pośniegowym jest szybko umorusana. Przecieranie szmatą nie należy do przyjemności w kontekście standardu samochodu wyposażonego teoretycznie we wszystko. Ważne, by zamawiając samochód zamówić wycieraczkę jako wyposażenie dodatkowe.
~Adamb9
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Samochód wygląda świetnie. Ma nowoczesny i drapieżny design. Liczne przetłoczenia podkreślają jego rozmiar i charakter. Brak powodów do uwag. Pomimo częstych tras, nie widzę żadnych odprysków czy innych ubytków lakieru. Być może wystarczy po prostu zachowywać odpowiednią odległość od poprzedzających pojazdów. :-)
~G
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Zbyt miękki lakier, nieodporny na odpryski od kamieni. Mieszkam w mieście, ale przy tych 80 tys km lakier na masce jest tak "zdziobany" od kamieni jakby auto przejechało ze 300 tysięcy. Lakier bardzo podatny na zarysowania i uszkodzenia. Śladów korozji oczywiście nigdzie nie ma, mam nadzieję że ich nie będzie.
~Beblok
Liftback 2.0 TSI 272KM 200kW
Jeśli chodzi o moje upodobania to bryła tego samochodu jest prześliczna. Mało które auto aż tak bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że lakiery nie są już tak trwałe jak kiedyś. Mam czarny kolor i każda ryska jest bardzo widoczna a jest ich już troszkę. No cóż. Liczyłem się z tym.
~gregor
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Mi się podoba, inaczej bym nie kupił. Żonie się nie podoba - co zrobić. Nie wiem co jeszcze napisać o karoserii. No może to że warto pokryć ceramiką, bo nowoczesne farby ekologiczne to porażka. Kosz porządnej ceramiki to około 2tyś zł. Warto.
~cinderella
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Jakaś cienka ta blacha wystarczy palcem przycisnąć i się wygina. Sugerowano nawet aby klapy od silnika nie dociskać bo powstaną wgnioty. Na progach łatwo zbiera się brud co w oplach nie miało miejsca przy ich gigantycznych uszczelkach.
~Darek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wg mnie auto wygląda świetnie. Sprawia wrażenie samochodu droższego niż faktycznie jest. Dla mnie najlepiej wyglądający samochód w swojej klasie. Uroku zdecydowanie dodaje też ledowe lampy i system oświetlenia otoczenia.
~liael
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
hmmm w aspekcie wizualnym i funkcjonalnym atrakcyjna, poziom wykonania średni - szczeliny i spasowanie drzwi nie do końca perfekcyjne - a samochód kupiłem nowy i nie zaliczył żadnej kraksy
~KR
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wygląda ok. Jeszcze nikt nie wie jak będzie po 10 czy 15 latach. Jedynie plastiki mogłyby byś twardsze bo załapałem już kilka drobnych dziurek po małych kamieniach na zderzaku nawet nie wiem kiedy.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Liftback
6,7
8,6
~Robpol
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Rewelacyjne możliwości przewozowe pomimo że to nie kombi. Bardzo atrakcyjny wygląd auta w szczególności w jaśniejszych kolorach. Ja miałem szary business super w utrzymaniu
Skoda Superb III Liftback