Lista ocen Skoda Superb III Liftback (93) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek Olsztyn
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Udany zakup. Nie żałuję zakupu. Dynamiczne, pakowne, dobrze zrobione. Zalet jest dużo. Widzę 2 minusy. Z tyłu 2 foteliki i babcia się nie mieści na szerokość. W Lagunie 3 się mieściła :) Fotele z przodu bardzo słabo trzymają na bokach - ja jestem szczupły i się w nich gubię :)
~poczatkujacyskodowicz
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
po tygodniu uzytkowania: odpowiada mi wyglad i ergonomia, niedopuszczalna miejscami natomiast jak dla mnie jest jakosc wykonczenia wnetrza - materialy sa ok, ale wykonanie potwierdza budzetowosc. zreszta tym sie kierowalem przy zakupie, wiec narzekac nie moge ?
~Krzysiek
Liftback 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód bardzo wygodny, silnik cichutki i ekonomiczny mimo automatu i jazdy 90% w mieście. Bardzo szybko się nagrzewa. Podstawowe nagłośnienie średniej jakości. Aktualny przebieg mojego auta to 20.000 km. Póki co żadnych poważnych usterek.
~Paweł
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Generalnie samochod ok jak narazie minusem jest spalanie. Samochód stworzony na długie trasy i z tym silnikiem do 130 km/godz to bardzo dobry zestaw. 1200 km z krótkimi postojami i 0 zmęczenia! Użyte materiały dobre spasowanie w miarę OK
~wojtek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Posiadam L&K. W zasadzie jest wszystko co potrzeba. Przydatne jest adaptacyjne zawieszenie oraz wentylowane fotele. Brakuje mi jedynie napędu 4x4. Niestety trakcja, nawet na suchym jest słabym punktem tego modelu.
~MaciejB69
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Samochód irytuje dużo mniej niż Fiat ale ma wady, po pol roku myślałem już o sprzedaży, plastiki trzeszczą, głośny jak cholera, samochód ratuja systemy bezpieczeństwa w dobrej cenie (jak tempomat aktywny) i przestrzeń
~Piotrek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Budżetowe auto na długie trasy, tanie w utrzymaniu (serwis i ubezpieczenie ) sporo miejsca w środku i praktyczne rozwiązania atu dla kilku osób (rodzinka) na jakieś wypady w długą trasę.
~Marek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
W wersji Laurin Klement i z dodatkowym wyposazeniem bardzo pozytywnie oceniam samochod Wczesniej uzytkowalem Passata ale Superb dla mnie jest zdecydowanie lepszy Jestem bardzo zadowolony
~Grzesiek Wojtyszak
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Auto zaskakuje przestrzenią. Świetnie wygląda, dobrze się prowadzi. Pewnie trzyma się na drodze. Na minus jakość plastików oraz słaby komfort na 18" felgach przy zwykłym zawieszeniu.
~mariuszj
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Poza jedną rzeczą (mam nadzieję, że Skoda uzna reklamację) auto jest rewelacyjne. Trochę żałuję, że nie zdecydowałem się na 150 konny silnik, ale ten i tak jest żwawszy niż w moim poprzednim aucie
Skoda Superb III Liftback