Lista ocen Skoda Superb III Liftback (93) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~liael
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
duży przestronny samochód, z wysokim poziomem funkcjonalności, dynamiczny z gigantyczną ilością w środku i z irytująco niskim poziomem wykonania wnętrza i nieudanym zawieszeniem
~Marek
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Pierwszy zachwyt minął po roku a teraz tylko rozczarowanie. Po kilku wcześniejszych skodach , w tym dwóch superbach II , już wiem że kolejne auto to nie będzie skoda :( :(
~Mikemed
Liftback 2.0 TSI 220KM 162kW
Auto zakupione jako rodzinne. W tej roli sprawdza się nad podziw dobrze. Miejsca dla każdego jest pod dostatkiem, duży bagażnik a i kierowca ma się czym cieszyć :)
~Marcin
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Przy wyborze zastanawiałem się nad Toyota Avensis 1.8. Co prawda cenna była porównywalna, ale ostatecznie zdecydowałem się na Skodę.
~towe
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Duże , wygodne , pewnie się prowadzi .Fotel nie trzyma za dobrze w szybko pokonywanych zakrętach , ale jest bardzo wygodny w trasie.Design gorszy niż w mondeo , ale materiały lepsze.
~Dave
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Naprawdę super samochód za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dużo miejsa, super skrzynia DSG i silnik 2,0 TDI i jak dotąd- 75 000 km zero usterek.
~xjakub
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Samochód spisuje się świetnie, jest dobrze wyciszony i komfortowy, aczkolwiek takie elementy jak boczki drzwi mogłyby być lepiej wykonane.
~uzytkownik superbiny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
czeka sie na auto 4-5 miesiecy ale warto czekac! Auto piekne, ledy piekne. Kupilem wersje ambition z gwarancja na 4 lata i kilkoma dodatkami.
~Patryk
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
Przy 90 tyś km padła skrzynia DSG . silnik bardzo lubił dolewki oleju . wyciszenie to kpina niema gorszego auta w tej klasie .
~Romek
Liftback 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Mułowate powolne auto , na dodatek dosyć usterkowe . Cała otoczko rzekoma jakie to dobre auto można wsadzić miedzy bajki .
Skoda Superb III Liftback