Lista ocen Skoda Superb III Liftback (93) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patr
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Polecam każdemu to auto. Przestronna, prestiżowa i niezawodna rodzinna limuzyna. Silnik benzynowy cichy i niezawodny. Automatyczna skrzynia biegów chodzi idealnie, zawieszenie miękkie a wygłuszenie jeszcze lepsze. Skoda superb oferuje dynamiczne przemieszanie się w dużym i przestronnym aucie. Samochód robi wrażenie!
~Wojtek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
To moja druga ocena tego samochodu, a właściwie jej niestety negatywne uzupełnienie. Pierwsza przy stanie niecałych 2 tys km jak się okazuje nie była kompletna... Wiele zrzuciłem na kwestie przyzwyczajenia i dostrzeganie pozytywów nowiutkiego auta. Rzeczywistość zweryfikowana jednak została boleśnie codziennym użytkowaniem.
~M. Kierowca
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
Typowe auto " budżetowe " niema co wymagać ale jednak jakieś min musi zawsze być . W czasie użytkowania po 2 latach pojawiło się sporo małych i większych usterek większość naprawiona na gwarancji . Po przejechaniu prawie 100 tyś km i ponad 4 latach użytkowania nie skusił bym się ponownie na te auto .
~Miro
Liftback 2.0 TSI 272KM 200kW
Autko szybkie, komfortowe, bezpieczne. Spalanie jak na gabaryty , moc i pojemność bardzo dobre. Jeśli auta 1 i 1.2 litrowe pochłaniają 6 a nawet 7 litrów, to 9 przy 2.0 jest rewelacyjne. Ekonomiczna jazda 6,6 l . Trochę za miękkie zawieszenie, ale miał być komfort i jest. Bagażnik - "sypialnia".
~Paweł
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
W cenie około 135 tys zł za w pełni wyposażony samochód tych gabarytów ciężko znaleźć coś lepszego. Nie jest to co prawda klasa Audi czy Mercedesa ale dużo lepszy wybór niż słabiej wyposażona BMW 5er / w dniu zakupu cena 518d i Skody po negocjacjach były identyczne/. Jestem zadowolony z wyboru.
~schwyntzu
Liftback 2.0 TSI 220KM 162kW
Rozsądny wybór. W cenie, którą zapłaciłem (spory rabat) mogłem kupić podobnie wyposażone Renault Talisman, Peugeot 508 czy Opel Insignia II. Testowałem, oglądałem wszystkie ww. Skoda nie miała sobie równych. VW Passat z wyposażeniem jakie posiadam kosztował kilkadziesiąt tysięcy drożej.
~Kingoflife
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wszechstronne, piękne, z pazurem (jak na Skodę). Gigantyczna przestrzeń, świetne wyposażenie, systemy i gadżety z marek Premium. Robi wrażenie wew. i na zew. Jestem zachwycony. Trzy minusy: - zbyt duże spalanie - fotele mogłyby mieć lepsze trzymanie boczne - brak w opcji podgrzewanej kierownicy
~Tomasz Dominiak
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Jest to z pewnoscia bardzo niedoceniany samochod. Zrobilem nim 90 tys km. Zaleta auta jest przede wszystkim komfort jazdy oraz olbrzymi bagaznik oraz miejsce z tylu. Na baku spokojnie mozna zrobic 1200 km. Naprawde za te pieniadze nie widze konkurencji. Szczerze polecam.
~Lukasz
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Ogolnie auto super duże tylna kanapa i przestrzeń na nogi ogromna bagażnik olbrzymi auto super regulacja twardości zawieszenia jedynym minusem jest skrzynia która czasami nie wie jaki bieg wrzucić i jadąc z górki nożna było by wrzucić kolejny bieg automat tego nie robi od razu
~Piotrek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Daleko mu do premium jak audi A6 czy BMW 5, ale jak na Skodę to nawet nieźle wygląda i jak na te lata, dosyć sporo miejsca w środku i w bagażniku , auto praktyczne i funkcjonalne , można by powiedzieć auto do roboty i dla rodziny , ma działać i być funkcjonalne.
Skoda Superb III Liftback