Lista ocen Smart Fortwo I (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Janiak
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Dużo miejsca na nogi każdy znajdzie sobie wygodną pozycje jedynie co może przeszkadzac (dla większych osób) to dośc wąskie wnętrze.
~dulebadarek@o2.pl
Coupe 0.6 62KM 46kW
Pasażer siedzi za wysoko i nogi ma pod dziwnym kątem bo pod nogami ma akumulator. Auto jest za wąskie. Brak podłokietników.
~silverss@wp.pl
Coupe 0.7 72KM 53kW
jak na tak małe auto miejsca wiecej niz w autach o klase większych... (kosztem tylnych siedzeń) ale wkońcu to 2 osobowy
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Wiecej miesjca niz w innych auta. Ale wkoncu to 2 osobowe wiec musieli cos dac klientom.
~ali
Coupe 0.6 62KM 46kW
ciężko wrzucić torbę z zakupami, ogólnie samochód niepraktyczny do przewiezienia czegokolwiek
~miksell
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Przestrzeni na nogi jest sporo. Ale jeśli autkiem jedzie 2 mężczyzn to może im być mało miejsca na boki.
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Zadziwiająco dużo miejsca dla dwóch osób. Bagażnik też wystarczy (na zakupy w sam raz)
~cris
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
auto posiada rewelacyjna przestrzen dla kierowcy i pasazera ,ja mam 186 cm i bardzo wygodnie mi sie jezdzi
~emenemsy
Coupe 0.6 62KM 46kW
duuuuuuuuuuużo miejsca. Dobra wiadomość dla fanów kapeluszy- w smarcie nie trzeba ich zdejmować

Usterki Smart Fortwo I

Smart Fortwo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Judy111
Coupe 0.6 62KM 46kW
Śmieja sie ze mnie ze jak ustawie sobie fotel po swojemu to jeszcze ktos sie zmiesci na tylnej półce:)