Lista ocen Smart (177)

4,1
~Kamil
Smart Fortwo II
Coupe 1.0 mhd 71KM 52kW
Całokształt to jak napisałem tydzień jazdy po Majorce i pokonane ponad 1000 km. Bardzo pozytywne wrażenia z jazdy, świetne autko na ciasne i pozastawiane autami ulice Palmy, znalezienie miejsca do parkowania znacznie łatwiejsze niż w przypadku np.SUVa :) Autko idealne na miasto, łatwe w prowadzeniu i obsłudze (skrzynia biegów)
~Godi
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Momentami o ćwierć sekundy za długo zajmuje jej (skrzyni) złapanie obrotów (zjawisko to występuje niekiedy po chwili jazdy bez naciskania pedału gazu, gdy skrzynia samodzielnie redukuje przełożenie na skutek istotnej utraty prędkości). Poza tym przypadkiem (dzieje się to akcydentalnie, mniej więcej raz na tydzień) - skrzynia działa wyśmienicie. (Skrzynia biegów)
~Boss
Smart Fortwo II
Coupe 1.0 84KM 62kW
Bardzo sympatyczne, oryginalne autko dla ludzi, którzy chcieliby zerwać z monotonią życia codziennego i zainwestować w coś bardziej interesującego. Praktycznie bez istotnych wad, z dużymi możliwościami. Bezpieczne.
~Daniel (KRZEMP) zawód:Technik Mechanik samochodowy
Smart Forfour I
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Jeżeli chcemy posiadać auto szybkie, niezawodne i wyglądające zdecydowanie inaczej niż kilka milionów innych , to warto zdecydować się na Smarta a dłużej zastanowiś się jedynie naj gamą kolorów tapicerek, wyposażenia, kolorów lakieru, no i oczywiście silników.
3,5
~Krzysztof Modzelewski kmodzele@friko6.onet.pl
Coupe 0.7 72KM 53kW
Auto jest bardzo proste w sterowaniu - obsłudze. Pewnie takie było założenie, że jeźdić będą nim nietechniczni (nawet moja żona prawie wszystko opanowała przez rok :-)). Ja wolałbym bardziej wypasiony zestaw wskaźników i przełączników. Najsilniejsze atuty to widoczność, łatwość parkowania, przestrzeń w środku, ciekawy automat (na korki - super!) i radocha. Słabe strony to - szalenie maluśki bagażniczek (140 l) (choć większe auta (fiaciki) też...
2,9
~dulebadarek@o2.pl
Coupe 0.6 62KM 46kW
Auto na jeden sezon, gwarantuje, że prowadzenie tego auta zniechęci największego twardziela/modnisie.
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Świetne auto do pracy, do miasta i na zakupy. Łatwy w prowadzeniu, mało pali, świetnie się nim parkuje. Ogólnie bardzo sympatyczne autko.
~prof.
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Jesli nie lubisz wozic powietrza, i chcesz ciekawy samochod do miasta to napewno jest to propozycja godna uwago w porownaniu do innych malych miejskich aut. Pomimo ze model jest juz narynku ponad 10 lat caly czas wzbudza ciekawosc ludzi na drogach. Zatem jesli nie potrzebujesz szatana predkosci, naprawde polecam. a jesli chodzi o szalenstwa zima spokojnie mozna sobie pocwiczyc umiejetnosci jazdy bokiem:P
2,8
~Mariusz
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
W założeniu miało to być małe i ekonomiczne auto. Niestety po kilku latach użytkowania dochodzę do wniosku iż tak nie jest. Auto jest małe ale za małe. Brakuje przestrzenie bagażowej i jest po prostu za mały na szerokość brakuje z 5 cm. Dodatkowo jak sie jedzie w 2 facetów to brakuje mocy i samochód się toczy niczym taczka. Dodatkowo jet dość awaryjny. Części są niby tanie, jednak naprawa czegokolwiek wymusza problematyczne rozbiórki i okazuje...
Dziennik kosztów dla Smart
5,7
7,6
4,1
~Sak88
Smart Forfour I
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Oryginalne autko nawet nieźle się zbiera. Kupiłem jako używane i od 3 lat poza wymiana eksploatacyjnych części typu klocki,olej to nic złego się nie dzieje więc jestem bardzo zadowolony pod tym względem. Jak jeździ się oszczędnie to spali w mieście w granicach 7l/100km natomiast na trasie można zejść do 5l/100km ale przy agresywnej jeździe jest wstanie spalić w cyklu mieszanym nawet do 11l/100km Generalnie polecam