Lista ocen Ssangyong Actyon Terenowy (21) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik bezawaryjny nawet jeżeli zalałem paliwo niskiej jakości to woda jest wyłapywana na filtrze i dostaje komunikat na desce.Nigdy nie nastąpiła awaria silnika , trzeba tylko pamiętać że pasek nie lubi wilgoci i czasami piszczy. To silnik Merce wię nie ma co się psuć.
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo sprawne przy wyprzedzaniu,energiczne i zrywne,choć ważące 2.000kg.Choć przejechałam tym autem ponad 60.000km prócz obowiązkowej wymiany oleju i płynów eksploatacyjnych nic mu nie doskwiera.
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Od nowości silnik nie sprawiał problemów, w silnik leję olej Mobil Super 2000 i śmiga bezproblemowo, nawet w zimie na dworze odpala od strzała.
~Adrian
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Zalewany na drogich i tanich stacjach i jeszcze nie padł w trasie czy zimą.Na plus jest elektroniczny filtr paliwa który sam zatrzymuje wodę z układu.
~Budex
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik bezawaryjny, co roku wymiana olejów i filtrów.Od nowości nie wymieniałem płynu hamulcowego i chłodnicy ale nadal spełniają normy.
~Amg
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik jaka na te kilka miesięcy sprawuje się OK, nawet pomimo mrozów zapalał bezproblemowo biorąc pod uwagę firmowy akumulator.
~morsiu
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
problemy z mocą, w czasie przyspieszenie nagle tracił moc. Kilka razy w naprawie z powodu braku umiejętności usunięcia usterki
~Rav
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
doskonały silnik dynamiczny i oszczędny. zapowietrza się napinacz łańcuszka rozrządu i dzwoni. serwis bezradny
~Ossowski DESIGN
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Dobra elastyczność, choć w terenie niekiedy można zauważyć niedostatek mocy. Wysoka jak na półciężarówkę kultura pracy.
~Mariusz
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Jak na diesla z stajni Mercedesa to spoko, niezawodny i bezawaryjny.Brak mi 6 biegu na trasie.
Ssangyong Actyon Terenowy