Lista ocen Ssangyong XLV 1.6 128KM 94kW 2016-2019 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 1.6 128KM 94kW
Mnóstwo miejsca z przodu i tyłu, ogromny bagażnik, masywne schowki w drzwiach (mieści się 1,5l woda). Rodzina 4 osobowa, pies, rolki, rowery na bagażniku na haku z tyłu i można ruszać w trasę. W podobnej cenie oglądałem kilka kombi (Renault Megane, Fiat Tipo) - SSANYONG BIJE KAŻDE KOMBI NA GŁOWĘ , dużo więcej miejsca, dużo wygodniej się siedzi.
~wyrafinowany
SUV 1.6 128KM 94kW
Wystarczająco miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Spokojnie można jeździć w 5 dorosłych osób. Nachylenie tylnej kanapy regulowane dwustopniowo, prawa i lewa strona kanapy niezależnie. Kanapa dzielona w stosunku 2/3. Dużo miejsca na nogi z przodu. Z tyłu też spokojnie zmieszczą się 3 dorosłe osoby.
~user
SUV 1.6 128KM 94kW
Z przodu i z tyłu wystarczająco dużo miejsca dla nas (wzrost do 180) i naszego dziecka (fotelik wchodzi bez problemu, drzwi otwierają się szeroko - łatwo zamontować)
~Andrzej
SUV 1.6 128KM 94kW
Przy wzroście 186cm było mi bardzo wygodnie. Miejsca z tyłu przy fotelu ustawionym pode mnie było wystarczająco.
~Wołek P.
SUV 1.6 128KM 94kW
Rodzina nie narzeka. Każdy ma dość miejsca do przodu i do góry i schowki w drzwiach. Ok.
~Ssangjong
SUV 1.6 128KM 94kW
W skodzie wiecej, ale za ile kupisz skode...?
~Bizon
Na auto tej klasy - Luksus